Od teraz czas odbioru paczki przedłużysz w aplikacji InPost Mobile!

Od teraz czas odbioru paczki przedłużysz w aplikacji InPost Mobile!

15 Lipca 2021

Choć wszyscy mamy na odbiór przesyłki z Paczkomatu zwykle 2 dni, to większość z Was już teraz odbiera je znacznie szybciej – wiemy jednak, że każdemu może coś wyskoczyć w ostatniej chwili, dlatego wprowadzamy wygodną możliwość przedłużenia czasu odbioru paczki w aplikacji InPost Mobile!

Niespodziewany wypad nad morze, weekendowy wyjazd do rodziców, a może po prostu zwyczajne zabieganie i brak czasu na odbiór paczki? Zdajemy sobie sprawę, że takie sytuacje się zdarzają i potrafią pokrzyżować plany. Spokojnie! Jak to mówią: czasem nawet przysłowiowy Szybki Bill musi odpocząć.

W odpowiedzi na takie niespodzianki, przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego: od teraz każdy użytkownik aplikacji InPost Mobile może przedłużyć czas pobytu swojej paczki w Paczkomacie o 24 h​​​​​​​ za dodatkową opłatą 7,99 zł. Z usługi przedłużenia pobytu paczki w Paczkomacie można korzystać wielokrotnie, choć…  warto mieć na uwadze miejsce na przesyłki innych miłośników Paczkomatów.

Jak działa ta opcja? W aplikacji na liście śledzenia oraz w szczegółach przesyłki pojawi się żółty przycisk Przedłuż (przycisk będzie widoczny na 12 h przed upływem terminu odbioru lub 24 h w przypadku punktów InPost z ograniczonymi godzinami otwarcia). Przedłużenie jest proste jak nadanie paczki bez etykiety – wystarczy kliknąć we wspomniany żółty przycisk i opłacić wszystko za pomocą wybranej metody płatności (BLIK, szybkie przelewy DotPay i karta płatnicza). Informację o zaktualizowanym terminie odbioru paczki znajdziesz w aplikacji na ekranie śledzenia przesyłek lub w szczegółach przesyłki.

Są rzeczy ważne i ważniejsze, dlatego ogłaszamy koniec zmartwień o to, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, i czy uda się odebrać paczkę w ciągu 48 godzin – wizyta w Paczkomacie może być naprawdę przy okazji! Jesteśmy przekonani, że nowa opcja przypadnie Wam do gustu i będziecie z niej korzystać zawsze wtedy, kiedy plany niespodziewanie się zmieniają. Informujemy, że możliwość przedłużenia terminu odbioru poprzez SMS Premium została wyłączona i od teraz opcja ta będzie dostępna tylko z poziomu aplikacji InPost Mobile.

Nie masz jeszcze aplikacji InPost Mobile? Pobierz ją już teraz i ciesz się wszystkimi funkcjami!

Więcej możesz z InPost Mobile!