Odbierz 30 zł zniżki do IKEA.pl w Szybkim Polowaniu!

Odbierz 30 zł zniżki do IKEA.pl w Szybkim Polowaniu!

31 Maja 2021

Szybkie Polowanie trwa w najlepsze! Przez kolejne 2 tygodnie, do 13 czerwca, w akcji możecie zgarnąć 30 zł zniżki na zakupy online na IKEA.pl! Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu do 2 godzin i zarejestrować jej numer na stronie szybkiepolowanie.pl.

IKEA.pl to jeden z największych sklepów internetowych branży wyposażenia domu na świecie, w którym kupisz m.in. produkty dekoracyjne, ogrodowe czy tekstylia.

Zasady Szybkiego Polowania są bardzo proste. Aby zgarnąć nagrodę, wystarczy:

  1. Odebrać swoją paczkę do 2 h od otrzymania powiadomienia o doręczeniu do Paczkomatu.
  2. Zarejestrować numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl.
  3. Odebrać kod rabatowy i cieszyć się tańszymi zakupami w sklepie IKEA.pl.

Za odbiór paczki z Paczkomatu do 2 h i rejestrację przesyłki na stronie otrzymacie 30 zł zniżki na zakupy online w IKEA.pl. Zniżka obowiązuje przy zakupach za min. 31 zł.

Kod można zrealizować podczas zakupów online na IKEA.pl lub w aplikacji mobilnej IKEA do 28 czerwca 2021 r. Kodu nie można zrealizować w trakcie zakupów w sklepie stacjonarnym IKEA lub zakupów przez Telefon. Kodu nie można realizować przy zakupie usług IKEA oferowanych zgodnie z Regulaminem świadczenia usług przez IKEA, zakupu towarów z usługą dostawy, zakupu  towarów na indywidualne zamówienie, zakupu kart upominkowych IKEA, zakupów w Dziale Sprzedaży Okazyjnej, zakupów w Sklepiku Szwedzkim.  Jeden kod można wykorzystać tylko raz.

Oferta dotyczy zakupu produktów IKEA z opcją dostawy, z wyłączeniem: dostawy do sklepów stacjonarnych IKEA oraz dostawy do skrytek IKEA przy sklepach IKEA Targówek w Warszawie i IKEA Łódź.

Promocja trwa od 31.05.2021 do 13.06.2021.

Regulamin i szczegóły na szybkiepolowanie.pl

A więc nie warto zwlekać! Szybkość procentuje #zróbmiejsce w Paczkomacie, zgarnij nagrodę i koniecznie daj znać swoim znajomym o akcji! 

Paczkę z Paczkomatu szybko i bezpiecznie odbierzesz bezpośrednio z aplikacji InPost Mobile, korzystając najlepiej z opcji zdalnego otwierania skrytki.

Aplikację pobierzesz z oficjalnych sklepów: Google Play, App Store i Huawei AppGallery.