Odbiór paczek w sobotę 25 listopada 2017

Okres przedświątecznej gorączki daje o sobie znać. Szczególnie teraz sprawna organizacja logistyczna i pewność, że Państwa Klienci otrzymają przesyłki w jak najkrótszym czasie, jest dla nas kluczowa.
Odbiór paczek w sobotę 25 listopada 2017

Miło nam poinformować, że 25.11.2017 r. uruchamiamy możliwość odbiorów sobotnich, które przyczynią się do usprawnienia operacyjnych procesów w Państwa firmie. W jaki sposób można złożyć zlecenie odbioru przesyłek na sobotę:

  1. Zlecenia za pomocą systemu WebTrucker możecie Państwo złożyć do piątku 24.11.2017 do godziny 14:00. W polu "uwagi dla kuriera" prosimy wpisać: SOBOTA 
  2. Zlecenia za pomocą systemu Manager Paczek lub za pośrednictwem API możecie Państwo również złożyć do piątku 24.11.2017 do godziny 14:00 za pomocą formularza.

Sobotnie zlecenia będą realizowane między godziną 10:00 a 14:00. Minimalny wolumen wymagany przy sobotnich odbiorach to 50 sztuk paczek. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z opiekunem handlowym.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za korzystanie z naszych usług i gwarantujemy, że robimy wszystko, aby zapewnić Państwu stałą, kompleksową i profesjonalną usługę logistyczną. 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!