Oficjalna koszulka naszej reprezentacji spełnia marzenia!
Piłka

Oficjalna koszulka naszej reprezentacji spełnia marzenia!

20 Września 2022

Co za premiera! Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował nowy strój reprezentacji Polski, w którym biało-czerwoni wystąpią na zbliżających się mistrzostwach świata w Katarze. Oficjalna koszulka reprezentacji stanowi kolejny element kampanii promującej występ naszej drużyny na mundialu.

Nowy projekt koszulki reprezentacji łączy tradycyjną biel i czerwień oraz szarość, która symbolizuje motyw orła białego. W nowych strojach nasza drużyna narodowa zagra już w najbliższych spotkaniach Ligi Narodów z Holandią i Walią we wrześniu. Koszulki wyprodukowała firma Nike – oficjalny dostawca sprzętu sportowego reprezentacji Polski.

Z nowym projektem koszulki naszej drużyny narodowej wiąże się wiele marzeń i oczekiwań kibiców. Są to marzenia o piłkarskiej karierze, wyjeździe na mistrzostwa, czy po prostu o sukcesie reprezentacji Polski na mundialu. Wszystkie te marzenia łączy jedna koszulka, którą zakładamy kibicując naszej reprezentacji – #KoszulkaMarzenie!

InPost jako Sponsor Strategiczny reprezentacji Polski w piłce nożnej chce te marzenia spełniać! Zaangażowaliśmy się w akcję fundacji „Mam Marzenie” i postanowiliśmy spełnić pragnienie podopiecznego fundacji, 15-letniego Kuby, który marzy o uczestnictwie w treningu reprezentacji Polski oraz w meczu. W InPost nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Kuba już 21 września weźmie udział w oficjalnym treningu naszej drużyny oraz meczu biało-czerwonych z Holandią, który odbędzie się 22 września na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Dodatkowo, Kuba otrzymał nową koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej.


„Chciałbym się z Wami czymś podzielić... Od zawsze uwielbiam piłkę nożną. Spędzałem mnóstwo czasu na boisku by grać i przed telewizorem, aby kibicować. Chociaż rok temu wszystkie moje piłkarskie plany legły w gruzach (tak mi się wtedy wydawało), to nigdy nie przestałem kibicować. Kilka miesięcy temu dzięki fundacji „Mam Marzenie” postanowiłem spełnić jedno że swoich. I wiecie co? LADA DZIEŃ SIĘ SPEŁNI! Dzięki InPost będę mógł kibicować na Stadionie Narodowym! Będę mógł spotkać się z piłkarzami, zobaczyć jak trenują i porozmawiać z nimi. Coś co wydawało się nieosiągalne, teraz będzie na wyciągnięcie ręki. Kiedy usłyszałem o tej możliwości zabrakło mi słów (a to zdarza się bardzo rzadko). Ktoś pomyśli że to tylko mecz, a dla mnie to spełnienie marzenia i mobilizacja do dalszej walki o powrót do pełni sił. Teraz dzięki wspaniałym ludziom z fundacji „Mam Marzenie” i InPost wiem, że marzenia się spełniają! Za 2 dni będę kibicem, ale skoro marzenia się spełniają to... może wkrótce będę grał, a nie kibicował?! Dziękuję InPost za wszystko! Za spełnienie marzenia i mobilizację to wytyczania i mam nadzieję spełniania kolejnych marzeń” – mówi Kuba, który lada dzień weźmie udział w oficjalnym treningu i meczu reprezentacji Polski z Holandią.

Jedna koszulka, niejedno marzenie! Jesteśmy pewni, że Kubę czeka niezwykła sportowa przygoda! A za naszą reprezentację mocno trzymamy kciuki na zbliżających się meczach!

#RazemDoCelu #KierunekKatar #KoszulkaMarzeni