Opakowania szyte na miarę!
Dla biznesu

Opakowania szyte na miarę!

11 Kwietnia 2019

Pakowanie produktów to jedna z najbardziej czasochłonnych czynności w e-commerce. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, InPost wprowadza opakowania dopasowane do skrytek Paczkomatów, które pozwolą na znaczne oszczędności miejsca, czasu i budżetu. Pilotażowy projekt dla klientów biznesowych ruszył w Managerze Paczek 11 kwietnia.

Magazyn to miejsce, gdzie każdy kawałek przestrzeni jest niemal na wagę złota. Opakowania, które wchodzą do sprzedaży InPost pozwolą na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej, zminimalizowanie taśmy klejącej i wypełnień wewnątrz pudełka, ale przede wszystkim na zwiększenie bezpieczeństwa podczas transportu i znaczne ograniczenie czasu koniecznego na pakowanie produktów.

Tworząc ofertę dedykowanych opakowań uwzględniono różnorodne potrzeby klientów nadających paczki z InPost. Wachlarz rozwiązań jest więc bardzo szeroki, zarówno w kontekście dostępnych rozmiarów i pojemności, jak i ich funkcjonalności. Chcąc zaoferować atrakcyjne ceny zakupu stworzono ofertę, w której klienci znaleźć mogą tradycyjne opakowania kartonowe, ale także innowacyjne
i ekologiczne pudełka, które pozwalają na ograniczenie folii i taśmy, ale przede wszystkim na oszczędność czasu pracownika i materiałów do pakowania.

Kartony dostarczane są do klientów w płaskiej formie pod wskazany adres dla kuriera InPost. Dzięki temu znacznie łatwiej można je składować. Pudełka dostępne są w atrakcyjnych cenach. Koszty pudełek różnią się w zależności od rozmiarów i wynoszą od 0,56 zł/sztukę, do 2,30 zł/sztukę netto.

  • Pudełka dostępne są w 12 rozmiarach o różnych gabarytach: A, B, C, a każdy z nich dedykowany jest odpowiednim skrytkom Paczkomatu.
  • Opakowania z oferty to standardowe pudełka klapowe oraz pudełka z automatycznym dnem, dostępne w opcji z tekturowym ryglem lub z ukrytą taśmą klejącą.
  • Kartony wykonane są z wielowarstwowej tektury, która zabezpiecza przesyłkę podczas transportu.
  • Widoczne na pudełku jego wymiary znacznie ułatwiają proces nadania przesyłki i nie wymagają każdorazowego mierzenia przez pracownika.

Opakowania zamawiane są bezpośrednio w Managerze Paczek (zakładka <Opakowania>). Po aktywowaniu dostępnej funkcji należy uzupełnić dane do wystawienia faktury w koncie klienta. Koszt logistyczny opakowań naliczany jest automatycznie w zależności od przyjętych ilości i rozmiarów poszczególnych zestawów kartonów.

Regulamin nowej oferty dostępny jest na tej stronie internetowej.

Usługa ma obecnie charakter pilotażowy i będzie modyfikowana w odpowiedzi na zapotrzebowania naszych klientów.

Zachęcamy do skorzystania!