Paczka w Weekend - Komunikat

Paczka w Weekend - Komunikat

18 Maja 2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w okresie 28 – 31 maja usługa InPost Paczka w Weekend będzie realizowana według specjalnego harmonogramu:

  • 28 maja (czwartek) – możliwość generowania etykiet z usługą w narzędziach elektronicznych InPost od godziny 20:00;
  • 29 maja (piątek) – możliwość generowania przesyłek i nadawania przesyłek z usługą (do godziny 13:00 dla Klientów bez stałych odbiorów; wg indywidualnych ustaleń dla Klientów ze stałymi odbiorami);
  • 30 maja (sobota) – doręczenia przesyłek z usługą (nadanych w piątek) realizowane przez InPost, wstrzymane odbiory przesyłek od Klientów (w tym także odbiór z Paczkomatów i Punktów Obsługi Paczek);
  • 31 maja (niedziela) – święto Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki) - InPost nie będzie doręczał przesyłek z usługą Paczka w Weekend.

Obsługa odbiorów paczek w piątek 29 maja:

  1. Klienci, którzy nie korzystają z systemu stałych odbiorów – prosimy o nadawanie przesyłek (przekazanie do Paczkomatu, nadanie w Punkcie Obsługi Paczek lub złożenie zlecenia na odbiór przez kuriera) do godziny 13:00. Przesyłki nadane po tej godzinie zostaną doręczone po weekendzie majowym.
  2. Klienci, którzy korzystają z systemu stałych odbiorów - systemy informatyczne InPost umożliwią generowanie etykiet z usługą Paczka w Weekend do godziny 17:00 w piątek. Godzina odbioru pozostaje bez zmian, wg indywidualnych ustaleń.

     

Z pozdrowieniami,

Zespół InPost