Paczkomat InPost najchętniej wybieraną i polecaną formą dostawy według Kantar!

Paczkomat InPost najchętniej wybieraną i polecaną formą dostawy według Kantar!

2 Marca 2023

InPost jest najlepiej ocenianym operatorem logistycznym w Polsce według najnowszych badań Kantar przeprowadzonych wśród polskich internautów!

Paczkomat® InPost jest nie tylko preferowanym sposobem nadania i odbioru przesyłek, ale również cieszy się największym zaufaniem wśród klientów.  Z przeprowadzonych przez Kantar badań wynika, że aż 94% internautów wybiera Paczkomat®️ InPost podczas zakupów online jako formę dostawy, a aż 81% wynosi wskaźnik NPS, który określa poziom zaufania i zadowolenia z usługi w przypadku maszyn Paczkomat®, po wzroście o 6 p.p.
 
Niezmiennie umacniamy pozycję lidera usług logistycznych w Polsce i jesteśmy bardzo dumni, że potwierdzają to wyniki najnowszego badania! Nasz Paczkomat jest uwielbianym sposobem nadania i odbioru przesyłek, docenianym za innowacyjność i łatwość obsługi. Dodatkowo według badania, aż 85% internautów uznaje Paczkomat za najbardziej ekologiczną formę dostawy!
 
„Wyniki badania przeprowadzonego przez Kantar potwierdzają, że nasze starania przynoszą efekty w postaci wysokiego zaufania polskich internautów do naszych usług, w szczególności tych, świadczonych za pośrednictwem sieci Paczkomat. Tak wysokiej oceny nie byłoby, gdyby nie wdrożone przez nas funkcjonalności, jak choćby możliwość nadania i odbioru przesyłki za pośrednictwem aplikacji, czy opcja nadania przesyłki bez konieczności drukowania etykiety. Cały czas dążymy także do stworzenia przyjaznej dla środowiska usługi logistycznej. Jestem dumny z faktu, że ponad 4/5 polskich internautów postrzega Paczkomat®️ InPost za godny zaufania sposób dostawy” - podkreśla Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu Grupy InPost.
 
Badanie zostało przeprowadzone przez firmę Kantar pod koniec 2022 wśród polskich internautów. Tak wysokie oceny klientów potwierdzają, że jakość naszych usług jest bardzo wysoka, a konsumenci są do nich bardzo przywiązani, za co bardzo dziękujemy! 💛