Paczkomat nr 20 000 w Polsce! Rośniemy w siłę!

Paczkomat nr 20 000 w Polsce! Rośniemy w siłę!

24 Kwietnia 2023

Kolejny krok milowy dla InPost! Niedawno informowaliśmy o naszym dynamicznym rozwoju w Wielkiej Brytanii i Francji. Tymczasem nad Wisłą meldujemy kolejny sukces – mamy już 20 000 urządzeń Paczkomat®️ w całej Polsce! To kolejny ważny krok w zapewnianiu naszym Klientom wygodniejszego, bardziej ekologicznego i tańszego sposobu dostawy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Liczba skrytek w naszych urządzeniach Paczkomat®️ w Polsce przekroczyła już 3 miliony, a to więcej niż łącznie stanowi liczba mieszkańców Krakowa, Wrocławia, Łodzi i Poznania!

„Mamy to! Polska sieć naszych urządzeń liczy już 20 000! Przeszliśmy bardzo długą drogę od urządzenia numer 1 do numer 20 000. W tym czasie zrewolucjonizowaliśmy polski rynek usług kurierskich, wprowadzając całkowicie nową jakość najpierw w krajowym, a obecnie i europejskim e-commerce. Obecnie koncentrujemy się na ekspansji na rynkach europejskich, gdzie trafia najwięcej naszych nowych urządzeń, ale nie zapominamy o rynku polskim. Cały czas rozwijamy także technologiczną część naszej infrastruktury, dzięki czemu aplikacja InPost Mobile, stała się rozwiązaniem decydującym o najlepiej na rynku ocenianej jakości usług w Polsce” – mówi Rafał Brzoska, prezes i założyciel InPost.

Maszyna numer 20 000 stanęła w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 6. Zyskała specjalną roślinną oprawę graficzną, a dzięki naszemu programowi InPost Green City teren wokół niej jest obsadzony zielenią. Na dachu automatu posadzone zostały innowacyjne, ekstensywne rozchodniki, dzięki którym Paczkomat® mniej się nagrzewa. Rozchodnik jest powierzchnią czynną biologicznie i ma właściwości odprowadzające wody opadowe oraz daje schronienie miejskim owadom.

Klienci, którzy w Dzień Ziemi odebrali paczki przez nowy Paczkomat® mieli szansę otrzymać od InPost prezent niespodziankę – wyjątkowy, ekologiczny plecak z naszego markowego sklepu Out Of The Box

Dziękujemy, że wybieracie InPost – obiecujemy rozwijać się dalej i rozszerzać naszą sieć o kolejne maszyny. 💛