Paczkomat numer 14 000 stanął w malowniczych Sejnach!
Nowości

Paczkomat numer 14 000 stanął w malowniczych Sejnach!

2 Września 2021

W InPost ciągle rośniemy w siłę, chcąc być jeszcze bliżej Was i Waszych potrzeb– postawiliśmy już 14 000 Paczkomatów w całej Polsce! Tym razem meldujemy się na Podlasiu!

Sejny to urokliwe miasteczko położone w północno-wschodniej części województwa podlaskiego, na Pojezierzu Wschodniosuwalskim, nad rzeką Marychą. Miasto znajduje się rzut kamieniem od granicy polsko-litewskiej. Ma wiele do zaoferowania – posiada bogatą historię,  liczne zabytki i perełki architektury. Według legend to jedna z najstarszych osad na Suwalszczyźnie!

Czternastotysięczny Paczkomat stanął na terenie tętniącego życiem targowiska miejskiego w Sejnach.

Grafika znajdująca się na Paczkomacie, nie jest przypadkowa. Projekt nawiązuje do wyjątkowej tkaniny dwuosnowej – unikalnej i najbardziej oryginalnej w sztuce ludowej, pochodzącej właśnie z tego regionu Polski. Chcieliśmy tym projektem podkreślić, że bardzo cenimy wielokulturowość, historię i lokalne tradycje Podlasia. „Stawiamy mocny nacisk na rozwój naszej sieci w mniejszych miastach i na wsi. Paczkomaty są witane z entuzjazmem, gdyż rozwiązują wiele problemów lokalnych społeczności, gdzie mieszkańcy muszą często jechać kilka czy kilkanaście kilometrów do najbliższego punktu pocztowego. Dzięki nam mogą łatwo nadawać swoje paczki i zamawiać towary z odległych sklepów. Paczkomaty stały się nieodłącznym elementem infrastruktury publicznej zarówno w dużych miastach, jak i w małych miejscowościach” – podkreśla Rafał Brzoska, Prezes InPost.

Nasza sieć Paczkomatów dociera wszędzie! Niezależnie od tego, czy mieszkacie na wsi czy w wielkim mieście, dążymy do tego, żeby Paczkomat był zawsze blisko i po drodze. Kolejne lokalizacje już wkrótce!

Pamiętajcie, że swoje przesyłki możecie ekspresowo nadać w Paczkomacie bez drukowania etykiety i odebrać zdalnie za pomocą jednego przycisku w aplikacji InPost Mobile! Poza tym, w naszej aplikacji szybko przedłużycie czas odbioru paczki i przekierujecie paczkę kurierską tam, gdzie chcecie. Aplikację InPost Mobile pobierzecie bezpłatnie z oficjalnych sklepów Google PlayApp Store, a także z Huawei AppGallery.