Paczkomat w Garwolinie, czyli dla chcącego...

Patrząc na zaangażowanie mieszkańców Garwolina w postawienie Paczkomatu w ich mieście, można dojść do wniosku, że już od czasu uzyskania praw miejskich w 1423 r. miasto czekało na możliwość szybkiego i wygodnego odbioru zakupów dokonywanych przez internet. Internet jest tu już od dawna. Przyszła więc pora na Paczkomat. 
Paczkomat w Garwolinie, czyli dla chcącego...

Jak to się stało, że się udało? Od początku istnienia firmy stawiamy na uważne słuchanie klientów. To przede wszystkim potrzeby odbiorców decydowały o lokalizacji nowych maszyn. Nie inaczej było z Paczkomatem w Garwolinie. Nieśmiałe pytania o możliwość postawienia maszyny w tej miejscowości pojawiały się w mediach społecznościowych i na forach lokalnych społeczności już od 2012 roku. Dzięki zaangażowaniu internautów sprawa w końcu nabrała tempa i wiosną tego roku InPost został zasypany lawiną zgłoszeń. Szczególną rolę odegrała tu strona Blisko Ciebie utworzona specjalnie z myślą o odbiorcach, gdzie każdy zainteresowany mógł zaznaczyć na mapie lokalizację, w której widziałby maszynę. Społeczność miasta głosowała tłumnie i… ta pozytywna „inwazja” nie mogła nie przynieść oczekiwanych skutków. Mieszkańcy Garwolina mogą już zamawiać przesyłki do maszyny ulokowanej przy ulicy Targowej 2 (okolice Tesco i Rejonowej Spółdzielni Rolniczo-Handlowej). Lokalizacja została dopasowana tak, aby wygodnie było do niej dotrzeć zarówno z północnej, jak i z południowej części miasta – bez potrzeby wyjeżdżania, na dodatek z dogodnym miejscem parkingowym. 

Ale właściwie… po co nam ten Paczkomat? 

To teraz pomyślcie: zamówiliście przez internet kosmetyki, ubrania, książki, sprzęt elektroniczny. Z Paczkomatem nie musicie już czekać na kuriera ani martwić się, czy nie miniecie się z nim, gdy wyjdziecie na zakupy do pobliskiego sklepu. Nie musicie się też zastanawiać, czy zamawiać kuriera do domu, czy do pracy. Zakupy internetowe odbieramy teraz wtedy, kiedy mamy na to ochotę – w drodze z pracy, przed odbiorem dzieci ze szkoły, czy nawet w trakcie weekendowego spaceru.

Z Paczkomatów od dawna (i z powodzeniem!) korzystają również konsultantki Avon w całej Polsce. Garwolin nie pozostaje w tyle. Możliwość niewiarygodnie prostego i intuicyjnego odbioru (wystarczy numer telefonu i kod otrzymany SMS-em!) zamówienia już dzień ich po nadaniu – w dodatku o dowolnej porze w ciągu dnia (i nocy) – przez 7 dni w tygodniu. Bez kolejek, w kilkanaście sekund. Czy kogokolwiek trzeba jeszcze przekonywać o zalecie tej formy dostawy?

Jeśli mieszkańcy Garwolina przekonają się do Paczkomatów tak jak przekonali się do nich mieszkańcy setek polskich miast, to kto wie – może wkrótce trzeba tu będzie stawiać kolejną maszynę?

To co - "Wpisujcie miasta"?

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.