PaczkoMATowanie, czyli pokaż, gdzie jeszcze nas nie ma i wygrywaj!

PaczkoMATowanie, czyli pokaż, gdzie jeszcze nas nie ma i wygrywaj!

6 Grudnia 2019

Czy wiesz, że Paczkomaty InPost to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych opcji dostawy w Internecie? Jesteśmy przede wszystkim dla Ciebie i chcemy być dostępni w Twoim ulubionym sklepie internetowym. To dlatego wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, łączymy siły z popularnymi platformami sprzedażowymi, a także… organizujemy PaczkoMATowanie

 Od lat wyznaczamy kierunek, w którym powinna podążać nasza branża. Nie zwalniamy tempa, bo chcemy jak najlepiej odpowiadać na wyzwania w świecie e-commerce i kreować nowe trendy. Wiemy, że systematycznie rośnie zapotrzebowanie na usługi InPost (6000 Paczkomatów w Polsce), bo klienci e-sklepów mają coraz większe wymagania w zakresie wygody, dostępności i niskich kosztów dostawy.

W ostatnim czasie zaprezentowaliśmy nową aplikację mobilną, która pozwala na śledzenie przesyłek oraz zdalne otwieranie skrytki – to część naszej strategii ​GO MOBILE!​, którą aktywnie wdrażamy. Dodatkowo, całkiem niedawno pojawiła się usługa Szybkie Nadania, dzięki której możesz nadawać paczki bez konieczności rejestracji i logowania. Wszystko jest szybkie, proste i intuicyjne. 

Jak wynika z raportu Gemius, aż ​61%​ badanych deklaruje, że usługa InPost najbardziej zachęca ich do zakupów przez Internet, a ​52% ​kupujących w sklepach internetowych deklaruje Paczkomaty jako najczęściej wybieraną formę dostawy towaru. Jesteśmy dumni z tych liczb. 

To dlatego staramy się być wszędzie tam, gdzie Ty – dzięki PaczkoMATowaniu możesz wskazać swój ulubiony e-sklep i mieć bezpośredni wpływ na to, gdzie pojawi się dostawa do Paczkomatów InPost. Twoje sugestie mają znaczenie! 

Chcesz wziąć udział w PaczkoMATowaniu? Zasady akcji są bardzo proste: 

  1. Wejdź na stronę paczkomatowanie.inpost.pl.
  2. Pokaż nam swój ulubiony sklep internetowy, w którym nie ma jeszcze dostawy do Paczkomatu.
  3. Uzasadnij swój wybór w kilku słowach i zostaw odpowiedź tutaj.
  4. Wygrywaj wyjątkowe nagrody!

Warto! Wskaż sklep na paczkomatowanie.inpost.pl. Czekają na Ciebie świetne zestawy, a w nich: ​vouchery Empik o wartości 100 zł, pamięci USB, skarpetki oraz stylowe bluzy.