Paczkomaty pozytywnie naładowane dzięki współpracy z OSHEE

Paczkomaty pozytywnie naładowane dzięki współpracy z OSHEE

14 Sierpnia 2020

Produkty OSHEE można obecnie zamówić online, z szybką i bezdotykową dostawą do Paczkomatu. Zakupy można zrobić w OSHEE SHOP.

Tworząc swoje produkty, OSHEE kładzie szczególny nacisk na odpowiednią suplementację poprzez optymalną kompozycję składników. OSHEE posiada w swojej ofercie gamę produktów zawierających te same witaminy i minerały, które występują w popularnych suplementach diety, dostępnych w aptekach. Wejdź na http://witaminy.oshee.eu/ i dowiedź się więcej!

Jeśli jesteś osobą aktywną i szukasz witaminowych i smacznych przekąsek i napojów, w sklepie OSHEE SHOP znajdziesz swoje ulubione produkty marki OSHEE i Kinga Pienińska we wszystkich dostępnych wariantach. Dzięki wygodnej dostawie do Paczkomatu to Ty wybierasz kiedy je odbierzesz i masz pewność, że bezpiecznie dotrą do Ciebie na czas. By jeszcze bardziej umilić Ci odbiór przesyłki z Paczkomatu, do każdego zamówienia OSHEE dołączy swój prawdziwie orzeźwiający Energy Drink. Niech pobudzi Cię naturalna kofeina!

Jeśli wciąż jesteś spragniony pełnych witamin produktów OSHEE, możesz również wziąć udział w naszym energetycznym konkursie. Wystarczy, że wejdziesz na nasz profil na Facebooku i zaproponujesz pod wpisem konkursowym hasła krzyżówki, której rozwiązanie to OsheeWPaczkomacie. Wygraj jeden z trzech zestawów produktów od OSHEE o wartości 200zł. Im bardziej przebojową krzyżówkę wymyślisz, tym masz większe szanse na wygraną. Liczymy na Twoją kreatywność!

Spiesz się i zgarnij OSHEE Energy Drink w Paczkomacie! Akcja trwa od 01.08.2020 do 31.08.2020.

Udanych zakupów w OSHEE SHOP!