Płatności za pobraniem: 0 zł prowizji

Od 1 października 2014 wszystkie Paczkomaty posiadają akceptatory kart płatniczych! Z tej okazji, dla wszystkich e-sklepów współpracujących (i współpracę zaczynających), przygotowaliśmy ofertę specjalną.
Płatności za pobraniem: 0 zł prowizji

0 zł prowizji! Nie naliczamy prowizji od płatności za pobraniem  realizowany odd 1 października 2014 wszystkie Paczkomaty posiadają akceptatory kart płatniczych!ch w Paczkomatach. Promocja trwa od 15 października do 15 listopada 2014 i dotyczy płatności do kwoty 299 zł.

Pozwól swoim klientom wybierać tę opcję płatności. To nic nie kosztuje, a przekonasz się, że wzrośnie ich zadowolenie i lojalność wobec Twojego e-Sklepu! Przekonaj się, że to się opłaca! Masz pytania? Skontaktuj się ze swoim opiekunem z Działu Sprzedaży lub skontaktuj się przez stronę Kontakt.

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!