Pobiliśmy kolejny rekord! Za nami losowanie nagrody głównej w wielkiej loterii InPost

Pobiliśmy kolejny rekord! Za nami losowanie nagrody głównej w wielkiej loterii InPost

12 Stycznia 2022

Za nami już ostatnie i najbardziej wyczekiwane losowanie w wielkiej loterii InPost „Bądź szybki w te klocki 2021”. Poznaliśmy laureata nagrody głównej, czyli szczęśliwca, który już wkrótce otrzyma kluczyki do elektrycznego samochodu miejskiego, Nissana LEAF!

Dziękujemy Wam za MILIONY zgłoszeń w tegorocznej edycji loterii i wspólną świetną zabawę! W tym roku pobiliśmy kolejny rekord!

Udział w loterii był dziecinnie prosty – wystarczyło odebrać swoją paczkę z Paczkomatu do 2 godzin i wypełnić formularz na stronie internetowej loteriainpost.pl. Każde zgłoszenie brało udział w losowaniu nagrody głównej, czyli elektrycznego Nissana LEAF. Nagranie z losowania samochodu możecie obejrzeć TUTAJ

Od początku loterii rozlosowaliśmy tysiące atrakcyjnych nagród natychmiastowych, a dokładniej mówiąc: 
20 hulajnóg elektrycznych Xiaomi, 20 rowerów treningowych Zipro, 10 konsol PlayStation 5, 40 smartbandów Xiaomi, 50 gier planszowych Kingdomino oraz… 3000 unikatowych i limitowanych zestawów klocków Sortownia InPost (ależ one budzą emocje 😉)! Dodatkowo, każde zgłoszenie otrzymało nagrodę gwarantowaną, czyli darmowe dostępy do platform Empik Go i Empik Music.

Bardzo dziękujemy naszym partnerom – Nissan, Morele.net, Empik i G2A – za wspaniałą współpracę przy organizacji loterii, a Wam – za wszystkie zgłoszone paczki!

Zabawa dobiegła końca, ale zawsze będziemy podkreślać, że szybki odbiór paczki ma wielkie znaczenie. Wy nie zwlekacie z odbiorem przesyłki, a dzięki temu z Paczkomatów InPost może skorzystać jeszcze więcej osób!

​​​​​​​Pokazaliście, że jesteście naprawdę szybcy w te klocki! Dziękujemy za wspólną zabawę i Wasze zaangażowanie! ❤️