Porozmawiaj z Paczuchą na Facebooku

Grudzień to miesiąc niespodzianek i prezentów – dlatego Paczucha przygotowała dla Was coś specjalnego. Będziecie mogli z nią porozmawiać na Facebooku. Zastanawiacie się, jak to możliwe? Już spieszymy z odpowiedzią. 
inpost chatbot

Już niebawem naszym Messengerem na Facebooku zawładnie paczuchowy chatbot, który będzie odpowiadał na Wasze pytania. Dzięki niemu będziecie mogli namierzyć swoją przesyłkę jeszcze szybciej! 

Na początku będziecie mogli go zapytać o status Waszej przesyłki lub o lokalizację wybranego Paczkomatu, Oddziału InPost czy Punktu Obsługi Paczek. Jednak nasza Paczucha szybki się uczy i już niebawem będzie mogła odpowiadać na trudniejsze pytania! Mamy nadzieję, że polubicie naszego nowego chatbota.

Więcej szczegółów już wkrótce! 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!