Poznaj Appkomat InPost – Paczkomat przyszłości. Nowoczesny i bardziej eko!
Nowości

Poznaj Appkomat InPost – Paczkomat przyszłości. Nowoczesny i bardziej eko!

11 Lipca 2022

W InPost wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby tworzyć bardziej zrównoważoną rzeczywistość dla naszych Klientów. Tym razem postanowiliśmy wprowadzić jeszcze bardziej ekologiczny rodzaj maszyny i aby oszczędzać energię, pozbawiliśmy ją dużego ekranu. Z dumą przedstawiamy Wam nowy Appkomat InPost!

Zaczęliśmy od podstaw i skupiliśmy się na kluczowym elemencie naszego DNA, czyli na urządzeniu Paczkomat® InPost. Stworzyliśmy nowy rodzaj maszyny, który pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Tworząc jej projekt zrezygnowaliśmy z dużego ekranu. Do obsługi nowej maszyny wystarczy aplikacja InPost Mobile, z którą skorzystacie z urządzenia bezdotykowo. Appkomat InPost to pierwsze tego typu, innowacyjne urządzenie i… Paczkomat przyszłości!

Swoją paczkę można szybko odebrać, nadać lub zwrócić zdalnie – w każdym przypadku skrytkę otworzycie za pomocą jednego kliknięcia w apce InPost Mobile. Wygodne, prawda? Nie potrzeba wpisywać już kodów nadania ani numeru telefonu. Ale wygoda nie jest tu jedynym plusem! Appkomat InPost to jeszcze bardziej zielone i eko friendly urządzenie!

Wybierając Appkomat oszczędzacie z nami energię elektryczną i dołączacie do społeczności Ekolubnych. Brak dużego ekranu i mniejsza ilość komponentów z jakich jest zbudowany, pozwala znacznie zmniejszyć zużycie prądu podczas eksploatacji.

Ekran macie w kieszeni! Appkomat jest w pełni autonomiczny i całkowicie obsługiwany przez aplikację mobilną. Dodatkowo, część z naszych maszyn będzie w przyszłości wyposażona w panele fotowoltaiczne oraz czujniki, które umożliwią sprawdzenie stanu powietrza w okolicy. Pierwsze urządzenia typu Appkomat staną w Warszawie i Krakowie, a kolejne będziemy sukcesywnie instalować w innych polskich miastach. Zachęcamy Was do testowania nowych maszyn i sprawdzania ich funkcjonalności!

Korzystanie z naszej nowej maszyny jest niezwykle proste i intuicyjne – dla każdego! 😊 Wszystkich naszych Klientów zapewniamy – obsługa urządzenia Appkomat to przyjemność i oszczędność czasu. Krótki opis, jak z nich korzystać, znajdziecie pod czytnikiem kodów na maszynie oraz na dedykowanej stronie internetowej.

Aby łatwo korzystać z nowej maszyny wystarczy zainstalować aplikację InPost Mobile, którą pobierzecie z oficjalnych sklepów: Google Play, App Store lub Huawei AppGallery.