Poznaj InPost Szybkie Nadania, pierwszą tego typu usługę w Polsce, dostępną 24/7!
Porady

Poznaj InPost Szybkie Nadania, pierwszą tego typu usługę w Polsce, dostępną 24/7!

8 Października 2019

Paczka do wysłania? Wyślij ją szybko i wygodnie przez dowolny Paczkomat®.

Kilka chwil i paczka nadana!

Z przyjemnością informujemy, że do oferty naszych usług wprowadziliśmy kolejne rozwiązanie - Szybkie Nadania. To usługa prostego nadawania paczek w Paczkomatach 24h/7 oraz w PaczkoPunktach, bez konieczności zakładania konta i logowania!

Zdajemy sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na szybkie i nieskomplikowane rozwiązania, które mogą maksymalnie uprościć wysyłkę paczek. Sprzedałeś ubrania, których więcej nie założysz? Chcesz przesłać koleżance książkę, do której już nie będziesz wracać? Skorzystaj z Szybkich Nadań!

To pierwsza tego typu usługa na polskim rynku - dzięki niej możesz nadawać swoje paczki wygodnie i bez kolejek, a także bez skomplikowanego zakładania konta i logowania. Wystarczy, że wypełnisz dane przesyłki online i udasz się do dowolnego Paczkomatu lub PaczkoPunktu. Możesz to zrobić po drodze z pracy lub podczas wieczornego spaceru z psem - jak Ci wygodnie! Najbliższy Paczkomat masz prawdopodobnie tuż obok swojego miejsca zamieszkania lub przy pobliskim centrum handlowym.
Do wyboru masz 3 opcje odbioru paczki:
- w Paczkomacie,
- w PaczkoPunkcie,
- dostawa przez kuriera pod wskazany adres.

InPost Szybkie Nadania

Jak Szybko Nadać paczkę w Paczkomacie/PaczkoPunkcie? Od nadania dzielą Cię 4 proste kroki:

  1. Wejdź na stronę inpost.pl/SzybkieNadania/

  2. Podaj dane nadawcy i odbiorcy

  3. Opłać, wydrukuj i naklej etykietę.

  4. Nadaj w Paczkomacie lub w PaczkoPunkcie.

Gotowe! Korzystaj i wysyłaj swoje paczki szybciej niż kiedykolwiek. Dzięki usłudze InPost Szybkie Nadania zajmie Ci to kilka chwil! 

Dodatkowo, do 31 października 2019 możesz skorzystać ze specjalnej promocji: małą paczkę - o maksymalnych wymiarach 8 x 38 x 64 cm i wadze do 25kg) - nadasz w obniżonej, korzystniejszej cenie 11,99 zł!