Premiera Ghost of Tsushima – odbierz jako pierwszy z Paczkomatu

Premiera Ghost of Tsushima – odbierz jako pierwszy z Paczkomatu

1 Lipca 2020

Gracze i fani literatury oraz nowinek technologicznych będą zachwyceni… Dzięki współpracy InPost i Allegro zyskali szybki dostęp do nowości! Grę „Ghost of Tsushima” na platformę PS4 będą mogli odebrać w Paczkomacie InPost w dniu premiery już minutę po północy. 

Ukazanie się nowego tytułu to zawsze święto dla graczy. W dniu premiery zjawiają się w sklepie, a potem pędzą do domu, nie mogąc doczekać się pierwszych emocji przed klawiaturą lub padem. 

Sami doskonale znamy to uczucie, dlatego wspólnie z Allegro przygotowaliśmy gratkę dla… wszystkich niecierpliwych. ;) Wyczekiwaną grę, elektronikę lub książkę będą mogli odebrać z Paczkomatu w dniu premiery, tuż po północy, czyli znacznie szybciej niż inni. Nocne Premiery będą dotyczyły wyróżnionych tytułów, dostępnych w przedsprzedaży u wybranych Sprzedawców serwisu Allegro. Dzięki ofercie Allegro SMART dostawa będzie darmowa.  

Startujemy już 1 lipca z premierową grą „Ghost of Tsushima” na PS4, w której przenosimy się na kontynent azjatycki i wcielamy w postać XIII-wiecznego samuraja, walczącego z mongolskim najeźdźcą. 

Wejść do świata azjatyckich wojowników i podjąć waleczne wyzwanie, będziecie mogli już 17 lipca minutę po północy (po krótkim spacerze do najbliższego Paczkomatu). Wystarczy, że do 13 lipca złożycie zamówienie w sklepie Media Markt na Allegro. Aukcję znajdziecie tutaj.

Zapowiada się bardzo interesująco… a to dopiero początek. Wkrótce nowe odsłony akcji Nocne Premiery! 
Pamiętajcie żeby naładować pady – Stay tuned!