Problemy z importem przesyłek z Allegro w Managerze Paczek

Awaria Allegro uniemożliwiająca import przesyłek została usunięta, jednak dane przesyłek będą systematycznie spływać do systemu w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin w kolejności od najstarszych do najnowszych. Prosimy o cierpliwość.
Problemy z importem przesyłek z Allegro w Managerze Paczek

Przez weekend otrzymywaliśmy od Was sygnały dotyczące braku możliwości zaimportowania przesyłek z Allegro do Managera Paczek. Problem został zgłoszony do naszych Partnerów z Allegro i podobnie jak Wy z niecierpliwością czekamy na jego rozwiązanie. O naprawie poinformujemy Was, edytując ten wpis. Na Allegro Cafe istnieje też wątek poświęcony sprawie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z supportem Allegro poprzez formularz kontaktowy dostępny pod adresem: http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php (temat: InPost w Allegro).

inpost na szczycie

InPost na szczycie

Niezmiernie miło nam poinformować, że InPost jest głównym sponsorem Magdaleny Gorzkowskiej, która już jutro 7 kwietnia wyrusza na Mount Everest. Razem z nią na najwyższy szczyt na Ziemi wyrusza także Paczucha :)