Pyk, zakupy zrobione! Nowa odsłona aplikacji InPost Fresh - już w całej Polsce!

Pyk, zakupy zrobione! Nowa odsłona aplikacji InPost Fresh - już w całej Polsce!

5 Października 2022

Już jest! Nadszedł ten wyczekany moment – aplikacja InPost Fresh od teraz jest dostępna dla klientów w całej Polsce!

Codzienne zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste – zrobicie je wygodnie i szybko w apce InPost Fresh z ulubioną opcją dostawy: do urządzenia Paczkomat® InPost lub z doręczeniem pod same drzwi!

Czy może być wygodniej? Chyba nie! Aplikacja InPost Fresh pozwala na zrobienie zakupów za pomocą smartfona – z dowolnego miejsca i o wybranej porze. Oferta produktowa jest oparta o asortyment hipermarketów Carrefour i Makro w zakładce Zakupy w Twojej okolicy” oraz sklepów, specjalizujących się w sprzedaży produktów codziennych online, które znajdują się w specjalnej zakładce: „Zakupy w całej Polsce”.

Wszyscy klienci InPost Fresh mogą wybierać spośród tysięcy produktów z takich kategorii jak: artykuły spożywcze, dla dzieci, zwierząt, porządki, kosmetyki i higiena.

Dostawa w ramach „Zakupów w całej Polsce” jest darmowa przy zamówieniu powyżej 40 zł. Dla wybranych produktów sprzedawcy udostępniają możliwość odbioru osobistego.

„InPost Fresh od początku cieszył się olbrzymim powodzeniem wśród naszych klientów. Mieszkańcy największych polskich miast mieli szybki i łatwy dostęp do zakupów w sklepach naszych partnerów Makro i Carrefour. Sukces ten skłonił nas do rozszerzenia zasięgu InPost Fresh na całą Polskę. Aplikacja ta jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają sposobu na szybkie i komfortowe zakupy, które mogą zrealizować i odebrać w dogodnym dla siebie czasie” - podkreśla Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu InPost.

Pyk, zakupy zrobione!

Pobierz aplikację InPost Fresh z oficjalnych sklepów Google Play oraz App Store i ciesz się nową jakością zakupów online! Zachęcamy również do oceny InPost Fresh w sklepie z aplikacjami mobilnymi. 😊