Rajd po nagrody! Trwa superszybka loteria InPost
Nagrody

Rajd po nagrody! Trwa superszybka loteria InPost

5 Grudnia 2019

Do wygrania pula ponad 300 tysięcy nagród!

Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy odebrać swoją paczkę z Paczkomatu i zarejestrować ją na stronie loteriainpost.pl. Co 20 sekund uczestnicy mają szansę wygrać jedną z ponad 300 tysięcy nagród natychmiastowych m.in.: audiobooki z oferty Empik, vouchery na zakupy w sklepie online marki James Button, bilety do Cinema City, abonamenty Empik GO, Opaski Xiaomi Mi Band 4 i kody na InPost Szybkie Nadania.

Jednak prawdziwy rajd zaczyna się wraz z prędkością odbioru przesyłki - klienci, którzy dokonają odbioru paczki z Paczkomatu w jak najkrótszym czasie mogą ponadto walczyć o atrakcyjne nagrody w losowaniu finałowym. Tu, gdzie liczy się prędkość, w puli znalazły się superszybkie nagrody: od kultowych klapek Kubota dla najwolniejszych, przez rowery miejskie i elektryczne hulajnogi dla całkiem szybkich, aż po skuter Vespa i stylowego SUV-a Fiata 500X dla najszybszych! Wraz z prędkością odbioru przesyłki rośnie prędkość i wartość nagród, o które może ubiegać się uczestnik. Szanse na wygranie jednej z superszybkich nagród głównych w losowaniu finałowym loterii Rajd po nagrody zdobywają odbierający swoje przesyłki odpowiednio w czasie do 12, 8, 6, 4 i 2 godzin.

Grający mają dodatkowe bonusy zwiększające szanse na wygraną. Między innymi dla odbierających w weekendy potrajane są  szanse w losowaniu finałowym.

Rajd po nagrody potrwa do 24 grudnia 2019 roku. Losowanie finałowe nagród głównych odbędzie się 9 stycznia 2020 roku.

Regulamin i szczegóły na loteriainpost.pl