Ranking Najlepszych Dostawców - Ceneo.pl

W tym roku, po raz pierwszy w ramach corocznego podsumowania Zaufanych Opinii serwis Ceneo.pl opublikował nie tylko raport „E-zakupy 2015”, ale także ranking Najlepszych Dostawców i Najlepszych Produktów działających na naszym krajowym rynku. Opinie klientów na temat jakości dostarczenia przesyłek zbierane są od około pół roku.
Ranking Najlepszych Dostawców - Ceneo.pl

Jak informuje na swojej stronie serwis Ceneo.pl w ramach formularza Zaufanych Opinii, klienci oceniają każdy aspekt dostarczenia przesyłki: 

  • szybkość dowozu, 
  • dobry stan paczki, 
  • elastyczne podejście kuriera do czasu i miejsca odbioru przesyłki, 
  • stały kontakt z firmą dostawczą i kurierem, 
  • opcję sprawdzenia statusu przesyłki 
  • oraz możliwość realizacji różnych form płatności w przypadku odbioru za pobraniem (karta płatnicza, gotówka). 

Zestawienie Najlepszych Dostawców oparte jest o dane pochodzące z niemal 300 tysięcy opinii przesłanych przez faktycznych klientów. 

  • I miejsce - najwięcej pozytywnych opinii zebrała firma kurierska DPD. 
  • II miejsce - drugie miejsce zajął InPost ze swoją usługą Paczkomatów – co prawda sieć punktów odbioru znajduje się przede wszystkim w miastach, jednak cały czas się rozwija, a klienci doceniają szybkość dostawy i elastyczność związana z indywidualnie ustalanym terminem odbioru. 

W tym roku wprowadziliśmy do oferty usługi kurierskie. Będziemy się więc starali, żeby w przyszłym roku być w rankingu na Najlepszych Dostawców na pierwszym miejscu. 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!