Razem możemy więcej! Wspieramy zbiórkę obuwia WoshWosh

Razem możemy więcej! Wspieramy zbiórkę obuwia WoshWosh

22 Września 2021

Firma WoshWosh już po raz czwarty rusza ze zbiórką obuwia dla osób dotkniętych bezdomnością. Podczas zeszłorocznej edycji, marka pomogła ponad połowie potrzebujących w Polsce! W InPost również dokładamy swoją cegiełkę i jako Partner Logistyczny wspieramy tegoroczną akcję.

Oddaj, nie wyrzucaj

WoshWosh to nasza rodzima firma, która łączy usługi renowacji, czyszczenia, personalizacji i naprawy obuwia. Marka nie tylko zachęca wszystkich do życia w stylu eko i zero waste, czyli dawania drugiego życia starym butom, zamiast kupowania nowych, ale również często inicjuje akcje w szczytnym celu. To podejście jest bardzo bliskie naszym wartościom, dlatego w tym roku wspólnie z innymi partnerami wspieramy zbiórkę obuwia dla najbardziej potrzebujących.

Realna pomoc podczas zimy

Zbliżająca się wielkimi krokami zima to czas niezwykle trudny dla osób dotkniętych bezdomnością, których w Polsce jest aż 35 tysięcy. Bez odpowiedniego ubrania i obuwia każdy dzień jest walką o przeżycie. „Bezdomność dla mnie nie jest tylko brakiem mieszkania, ale również pozbawieniem tych ludzi na ulicy nadziei, oparcia w drugim człowieku, poddaniu się losowi, który bardzo często jest bezlitosny. Dlatego tegoroczna zbiórka jest dla mnie szczególnie wyjątkowa zarówno w kontekście ilości partnerów, z którymi będziemy ją realizować, ale również w kontekście przygotowania całego zaplecza logistycznego, tak aby móc przygotować i przekazać jak największą liczbę butów” – mówi Martyna Zastawna, inicjatorka zbiórki i założycielka WoshWosh.

Łączymy siły i… pomagaMY!

Razem możemy więcej – w InPost bardzo wierzymy w to hasło, dlatego całym sercem wspieramy akcję jako jej Partner Logistyczny. Zapewniamy 1000 bezpłatnych kodów na nadanie paczki, a co za tym idzie – szybki i wygodny sposób na przekazanie obuwia organizatorom zbiórki.

Wsparcie tegorocznej akcji to realna pomoc, która zaczyna się od małego gestu, a kończy na tysiącach zebranych, wyczyszczonych i dostarczonych par butów dla najbardziej potrzebujących.

Chcesz pomóc? Świetnie! Zrobisz to na kilka prostych sposobów:

  • Zanieś buty do jednego z 19 sklepów Decathlon – głównego partnera akcji.
  • Osobiście dostarcz obuwie do siedziby firmy WoshWosh, która znajduje się przy ul. Międzyborskiej 57/65 w Warszawie lub wyślij je na ten sam adres – ważne, aby na przesyłce widniał dopisek: “Buty dla bezdomnego”,
  • Wyślij obuwie za pośrednictwem InPost, który jako partner akcji, gwarantuje 1000 darmowych paczek via Paczkomat (aby uzyskać kod na wysyłkę, wystarczy wysłać maila na adres: napiszdonas@woshwosh.pl)