RUSZA WIELKIE PAKOWANIE! Opakowania szyte na miarę.
Dla biznesu

RUSZA WIELKIE PAKOWANIE! Opakowania szyte na miarę.

24 Czerwca 2019

Rozszerzyliśmy ofertę opakowań dostępnych w Managerze Paczek. Od dnia 17 czerwca w sprzedaży można znaleźć nie tylko kartonowe pudełka w wielu rozmiarach, ale i foliopaki, koperty, etykiety oraz kangurki. W sklepie znaleźć można wszystko co potrzebne jest do bezpiecznego zapakowania każdej wysyłanej w Paczkomacie rzeczy. Co ważne, dostępne wzory doskonale pasują do skrytki A, B oraz C.

Asortyment został rozszerzony o nowe rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby wymagających klientów. Pudełka, jak i pozostałe produkty dostarczane są do kupujących w płaskiej formie pod wskazany adres. Dzięki temu znacznie łatwiej można je składować.

  • Pudełka dostępne są w 12 rozmiarach o różnych gabarytach: A, B, C, a każdy z nich dedykowany jest odpowiednim skrytkom Paczkomatu.
  • Opakowania z oferty to standardowe pudełka klapowe, kartony z tekturowym ryglem, pudełka z ukrytą taśmą klejącą, jak i nowatorskie modele z automatycznym dnem.
  • Kartony wykonane są z wielowarstwowej tektury, która zabezpiecza przesyłkę podczas transportu.
  • Widoczne na pudełku jego wymiary znacznie ułatwiają proces nadania przesyłki i nie wymagają każdorazowego mierzenia przez pracownika.

Od dziś produkty te są dostępne w znacznie niższych cenach! Wszystko po to, by pakowanie
i wysyłanie paczek z InPost stało się jeszcze prostsze!

*** Opakowania zamawiane są bezpośrednio w Managerze Paczek (zakładka <Opakowania>). Po aktywowaniu dostępnej funkcji należy uzupełnić dane do wystawienia faktury w koncie klienta. Koszt logistyczny opakowań naliczany jest automatycznie w zależności od przyjętych ilości i rozmiarów poszczególnych zestawów kartonów.