Ruszyła druga edycja konkursu ArtInPost 2021
Nowości

Ruszyła druga edycja konkursu ArtInPost 2021

15 Marca 2021

10. marca 2021 ruszyła druga edycja konkursu kreatywnego ArtInPost. Konkurs skierowany jest do pasjonatów projektowania, grafiki użytkowej i wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na wygląd przestrzeni publicznej. Edycja 2021 jest realizowana w temacie szeroko pojętej idei EKO, SLOW, ZERO WASTE, GREEN DELIVERY. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu w kreatorze lub we własnym programie graficznym grafiki na Paczkomat. InPost umożliwia wykorzystanie powierzchni Paczkomatów artystom, społecznikom, amatorom projektowania i wszystkim wrażliwym na ochronę środowiska, by mogli zwrócić w przestrzeni publicznej uwagę innych na potrzebę dbania o naszą planetę.

Może to właśnie Ty zmienisz wygląd Paczkomatu w swojej okolicy!

Laureatów wyłoni Jury złożone z ekspertów z zakresu kreacji, wzornictwa, projektowania użytkowego i marketingu, które przyzna trzy atrakcyjne Nagrody Główne. Wszystkie prace oceni także publiczność, która w głosowaniu internetowym wybierze swoich faworytów. Na zwycięzców czeka pula nagród o łącznej wartości ponad 25 tysięcy złotych, a przede wszystkim finałowe projekty ArtInPost 2021 trafią na Paczkomaty w największych polskich miastach oraz w okolicy zamieszkania ich twórców.

Partnerami Konkursu są: Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) oraz GRAFMAG.

 

Wejdź na artinpost.pl i weź udział w konkursie!

 

Pracę konkursową możesz przygotować przy użyciu kreatora umieszczonego na stronie lub z wykorzystaniem własnego programu graficznego. Jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów!

 

Na przesłanie prac uczestnicy mają czas do 14 kwietnia.

Wyniki zostaną ogłoszone 5 maja.