Ruszyła trzecia edycja konkursu ArtInPost 2022!
Nowości

Ruszyła trzecia edycja konkursu ArtInPost 2022!

12 Maja 2022

Wpis archiwalny

Wiosną budzi się natura i… nasza kreatywność! To idealny czas, by zainspirować się otoczeniem i puścić wodze fantazji. Dlaczego? Bo 11 maja 2022 wystartowała III edycja Waszego ulubionego konkursu kreatywnego ArtInPost!

Tym razem do udziału zapraszamy nie tylko pasjonatów projektowania, grafiki użytkowej i wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na wygląd przestrzeni miejskiej. W tym roku przygotowaliśmy nową kategorię – ArtInPost Junior, w której udział mogą wziąć dzieci w wieku od 5 do 15 lat! Sztuka jest przecież dla wszystkich! Tak jak nasze automaty Paczkomat® InPost. 😊

Tematem tegorocznej edycji konkursu ArtInPost jest „Świat pełen miłości i jedności”. Idea bliska nam wszystkim i tak dobrze rozumiana przez najmłodszych artystów.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu w kreatorze dostępnym na artinpost.pl lub we własnym programie graficznym grafiki na Paczkomat InPost. Praca powinna nawiązywać do najważniejszych w życiu wartości, takich jak wzajemna życzliwość, empatia, dobro oraz szacunek wobec ludzi, zwierząt i planety. To temat, który jest zawsze aktualny i można go interpretować na wiele sposobów.

Gra jest warta świeczki, bo na zwycięzców czeka pula nagród o łącznej wartości ponad 47 tysięcy złotych!

 

Laureatów w kategorii ArtInPost wyłoni Jury złożone z ekspertów z zakresu kreacji, wzornictwa, projektowania użytkowego i marketingu, które przyzna 3 atrakcyjne nagrody główne. W tym nagrodę pieniężną w wysokości 10000 zł, aparat fotograficzny o wartości 7000 zł i tablet graficzny o wartości 5000 zł. Jury ma również możliwość przyznania 10 dodatkowych wyróżnień po 1000 zł.

To nie koniec! Wszystkie prace oceni także publiczność, która w głosowaniu internetowym wybierze 10 faworytów, którzy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł.

Wiele atrakcyjnych nagród jest także do wygrania w kategorii dla najmłodszych, ArtInPost Junior. Jury przyzna 3 równorzędne nagrody główne dla każdej podkategorii wiekowej (5-8 lat, 9-12 lat, 13-15 lat), co daje łącznie 9 nagród głównych dla młodych artystów! W puli nagród znajdują się aparaty Instax, Smartwatche i klocki Paczkomat InPost. Ponadto, wyróżnionych może zostać 51 wybranych prac, jeśli w wyjątkowy sposób przekażą temat konkursu.

Finałowe projekty ArtInPost 2022 trafią na automaty Paczkomat znajdujące się w największych polskich miastach. Co więcej, grafiki laureatów z kategorii ArtInPost Junior pojawią się w formie kolażu na wybranych maszynach Paczkomat InPost.

Partnerami Konkursu są: Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) oraz GRAFMAG.

Nie czekaj, wejdź na artinpost.pl i weź udział w konkursie!

Na przesłanie prac masz czas do 24 czerwca 2022 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 lipca b.r.

Znajdź w sobie pokłady wiosennej weny, wykorzystaj powierzchnię urządzenia Paczkomat i razem z InPost zainspiruj innych do przekazywania sobie pozytywnych emocji!

​​​​​​​

Chcesz dostawać informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych?

Zapisz się do newslettera InPost, aby nic Cię nie ominęło!