Ruszyła trzecia edycja konkursu ArtInPost 2022!
Nowości

Ruszyła trzecia edycja konkursu ArtInPost 2022!

12 Maja 2022

Wiosną budzi się natura i… nasza kreatywność! To idealny czas, by zainspirować się otoczeniem i puścić wodze fantazji. Dlaczego? Bo 11 maja 2022 wystartowała III edycja Waszego ulubionego konkursu kreatywnego ArtInPost!

Tym razem do udziału zapraszamy nie tylko pasjonatów projektowania, grafiki użytkowej i wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na wygląd przestrzeni miejskiej. W tym roku przygotowaliśmy nową kategorię – ArtInPost Junior, w której udział mogą wziąć dzieci w wieku od 5 do 15 lat! Sztuka jest przecież dla wszystkich! Tak jak nasze automaty Paczkomat® InPost. 😊

Tematem tegorocznej edycji konkursu ArtInPost jest „Świat pełen miłości i jedności”. Idea bliska nam wszystkim i tak dobrze rozumiana przez najmłodszych artystów.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu w kreatorze dostępnym na artinpost.pl lub we własnym programie graficznym grafiki na Paczkomat InPost. Praca powinna nawiązywać do najważniejszych w życiu wartości, takich jak wzajemna życzliwość, empatia, dobro oraz szacunek wobec ludzi, zwierząt i planety. To temat, który jest zawsze aktualny i można go interpretować na wiele sposobów.

Gra jest warta świeczki, bo na zwycięzców czeka pula nagród o łącznej wartości ponad 47 tysięcy złotych!

Laureatów w kategorii ArtInPost wyłoni Jury złożone z ekspertów z zakresu kreacji, wzornictwa, projektowania użytkowego i marketingu, które przyzna 3 atrakcyjne nagrody główne. W tym nagrodę pieniężną w wysokości 10000 zł, aparat fotograficzny o wartości 7000 zł i tablet graficzny o wartości 5000 zł. Jury ma również możliwość przyznania 10 dodatkowych wyróżnień po 1000 zł.

To nie koniec! Wszystkie prace oceni także publiczność, która w głosowaniu internetowym wybierze 10 faworytów, którzy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł.

Wiele atrakcyjnych nagród jest także do wygrania w kategorii dla najmłodszych, ArtInPost Junior. Jury przyzna 3 równorzędne nagrody główne dla każdej podkategorii wiekowej (5-8 lat, 9-12 lat, 13-15 lat), co daje łącznie 9 nagród głównych dla młodych artystów! W puli nagród znajdują się aparaty Instax, Smartwatche i klocki Paczkomat InPost. Ponadto, wyróżnionych może zostać 51 wybranych prac, jeśli w wyjątkowy sposób przekażą temat konkursu.

Finałowe projekty ArtInPost 2022 trafią na automaty Paczkomat znajdujące się w największych polskich miastach. Co więcej, grafiki laureatów z kategorii ArtInPost Junior pojawią się w formie kolażu na wybranych maszynach Paczkomat InPost.

Partnerami Konkursu są: Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) oraz GRAFMAG.

Nie czekaj, wejdź na artinpost.pl i weź udział w konkursie!

Na przesłanie prac masz czas do 24 czerwca 2022 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 lipca b.r.

Znajdź w sobie pokłady wiosennej weny, wykorzystaj powierzchnię urządzenia Paczkomat i razem z InPost zainspiruj innych do przekazywania sobie pozytywnych emocji!

 

 

​​​​​​​