Sportowcy InPost Team nie mają sobie równych!

Sportowcy InPost Team nie mają sobie równych!

26 Września 2022

W InPost dążenie do wyznaczonego celu, zdrowa rywalizacja i zasady fair play to podstawy naszej działalności. Z dumą wspieramy sportowców, bo kierują się na co dzień tymi samymi wartościami, co my. Każdy sukces sportowców InPost Sport Team to dla nas ogromna motywacja i radość!

Od wielu lat wspieramy utalentowanych sportowców w wyzwaniach, którym stawiają czoła na polskich i międzynarodowych arenach. Rok 2022 jest dla nich wyjątkowo intensywny. Z tego względu jeszcze bardziej doceniamy i cieszymy się z sukcesów lekkoatletów InPost Sport Team!

Mamy złoto! Wojciech Nowicki wygrał konkurs rzutu młotem w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Monachium uzyskując wynik 82.00 m jednocześnie zostając liderem światowych tabel! Ogromne gratulacje!

Wielkie brawa dla naszego wspaniałego dyskobola, Roberta Urbanka! Robert zajął pierwsze miejsce na Memoriale Zbigniewa Ludwichowskiego w Olsztynie! Rzutem na 60,4 m zostawił konkurencję daleko w tyle. To był występ pełen emocji! Dziękujemy!

Na wspomnianym memoriale gościnnie pojawił się jeszcze jeden z naszych zawodników – Konrad Bukowiecki, który miał przyjemność dekorować zwycięzców w konkursie. Podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium, Konrad Bukowiecki zajął szóste miejsce w pchnięciu kulą uzyskując wynik 20.74 m.

Razem tworzymy jedną drużynę, która zmierza #DoCelu! Osiągnięcia sportowe każdego z zawodników są dla nas wielką inspiracją! Gratulujemy Wam świetnych wyników i życzymy kolejnych tak udanych występów!