Sprawdź, czy masz aktualną aplikację InPost Mobile i korzystaj z nowych funkcji!

Sprawdź, czy masz aktualną aplikację InPost Mobile i korzystaj z nowych funkcji!

30 Marca 2021

Wszystko, co dobre… w InPost kończy się jeszcze lepiej. Wystarczy pobrać najnowszą aktualizację aplikacji InPost Mobile, żeby się o tym przekonać – jest już dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów z systemami iOS oraz Android! Najnowsza aktualizacja posiada dodatkowe opcje płatności za nadanie bez etykiety, a także wprowadza ważne zmiany w zakresie bezpieczeństwa.

Każda aktualizacja aplikacji wprowadza nowe usprawnienia, które czynią z InPost Mobile jeszcze lepszy produkt do wygodnego nadawania i odbierania przesyłek. W aktualnej wersji wprowadziliśmy wiele zmian, w tym m.in. rozszerzyliśmy liczbę dostępnych metod płatności za nadanie bez etykiety (karta płatnicza Visa/MasterCard oraz Szybki Przelew), dodaliśmy funkcję, dzięki której łatwo zidentyfikujecie swój Paczkomat w sytuacji, kiedy w pobliżu znajdują się inne Paczkomaty, wprowadziliśmy możliwość usuwania oraz archiwizowania przesyłek nadanych w aplikacji, a także poprawiliśmy bezpieczeństwo samej aplikacji włączając cykliczne odświeżanie konta, które ma na celu potwierdzenie aktualności numeru zarejestrowanego w aplikacji.

3 x TAK, czyli dlaczego warto mieć zawsze aktualną wersję aplikacji InPost Mobile:

  1. Tak, bo macie dostęp do najnowszych funkcji aplikacji.
  2. Tak, bo jesteście zawsze na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.
  3. Tak, bo posiadacie aplikację, która ma najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Od 1 maja 2021 nie będziemy już wspierać wersji aplikacji starszych niż 2.0.0. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu: zależy nam, żebyście w swoich telefonach mieli aplikację zawsze w pełni dopracowaną i taką, która spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Posiadanie starszych wersji oznacza, że część naszych usług może nie  być dostępna. 

Jak zaktualizować aplikację InPost Mobile? Należy, z poziomu smartfona, wejść do sklepu:

… a następnie wyszukać „InPost Mobile", przejść na podstronę i kliknąć w przycisk „Aktualizuj". Proces aktualizacji rozpocznie się automatycznie i zajmie krótką chwilę (w zależności od przepustowości łącza lub danych sieci komórkowej).

Przypominamy, że posiadaną wersję aplikacji sprawdzicie szybko w zakładce „O aplikacji” bezpośrednio w InPost Mobile.

Nie czekaj, pobierz najnowszą aktualizację i korzystaj ze wszystkich możliwości InPost Mobile już teraz!