Startuje nowa, wielka loteria InPost!
Nowości

Startuje nowa, wielka loteria InPost!

2 Listopada 2020

Bądź szybki w te klocki i weź udział w losowaniach nagród

 

Ruszyła wielka loteria InPost! Już teraz każda paczka odebrana z Paczkomatu do 2 godzin może wziąć udział w fantastycznej loterii. Co trzy tygodnie do wygrania są unikatowe zestawy klocków Paczkomat i skuter elektryczny HOP.CITY, a na zakończenie nagroda główna – samochód elektryczny Peugeot e-208 GT! 

 

Marzysz o nowym skuterze, zestawie klocków Paczkomat albo samochodzie elektrycznym? Dobrze się składa! Już niebawem możesz zostać szczęśliwym posiadaczem jednej z tych wspaniałych nagród – udział w loterii może wziąć każdy, kto odbierze paczkę z Paczkomatu w ekspresowym tempie (do 2 h) i zarejestruje jej 4 ostatnie cyfry na stronie loterii. 

 

Zastanawiasz się, czy możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną? Oczywiście! W loterii InPost masz możliwość zdobycia dodatkowych losów w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że odbierzesz paczkę w weekend, a my potroimy liczbę Twoich losów w Losowaniu Finałowym! 

 

Dodatkowo, każdy uczestnik, który zarejestruje swoją paczkę na stronie loterii ma szansę – obok udziału w losowaniach – zgarnąć e-book lub audiobook od Legimi. Taką nagrodę można zdobyć tylko raz.

 

Nie czekaj, bądź szybki w te klocki i weź udział w losowaniach! Kto wie, może to właśnie Ty usiądziesz za kierownicą stylowego Peugeota, skutera HOP.CITY w barwach InPost lub stworzysz własny świat Paczkomatów z unikatowymi klockami? Ptaszki ćwierkają, że składanie tych klocków przynosi tyle samo radości zarówno małym, jak i DUŻYM. :)

W loterii mogą wziąć udział przesyłki odebrane z Paczkomatu od 22.10.2020 do 24.12.2020. Regulamin oraz szczegóły loterii znajdziecie na stronie loteriainpost.pl