Stawiamy nowe Paczkomaty!

Chcemy mieć pewność, że "Kolejka" i "Zajęta skrytka" to zjawiska, które użytkownicy Paczkomatów InPost znają tylko z legend. Dlatego w trosce o Wasz komfort w pobliżu najpopularniejszych Paczkomatów od kilku miesięcy dostawiamy nowe urządzenia. 

 

Nowe maszyny dostawione zostały w pobliżu Paczkomatów InPost, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Do dnia dzisiejszego jest ich aż 34, jednakże ta liczba będzie systematycznie rosła. Chcemy bowiem zapobiec grudniowemu przepełnieniu maszyn, kiedy wiele osób kupuje prezenty w e-sklepach i chce, aby przesyłki dotarły na czas. 

Sprawdźcie dokładną lokalizację nowych Paczkomatów, do których możecie zamówić swoje internetowe zakupy na stronie nowe.paczkomaty.pl. 

W Polsce sieć Paczkomatów liczy już ponad 1100 maszyn, które postawione są w 260 miastach. Jeśli chcecie aby i w Waszej miejscowości pojawił się Paczkomat, koniecznie zgłoście to poprzez stronę bliskociebie.paczkomaty.pl. 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!