Szlachetna Paczka od pracowników InPost

Po raz kolejny wzięliśmy udział w świątecznej akcji „Szlachetna Paczka”! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i chęci pomocy udało nam się wesprzeć cztery rodziny.
Szlachetna paczka InPost

Jak co roku, pomagamy osobom doświadczonym przez los, które często zmagają się z ciężkimi chorobami i brakiem odpowiednich warunków mieszkaniowych. Większość z nich stanowią samotni emeryci, którzy przeważnie utrzymują się jedynie ze skromnych zasiłków. Najbardziej potrzebują żywności, ciepłej odzieży na zimę i podstawowych środków czystości. Mimo wielu przeciwności i trudnych doświadczeń, wszystkich wyróżnia optymizm, otwartość i ciepło, którym dzielą się z innymi.

7 grudnia, po zakończeniu pracy, odbyło się w naszym biurze „wielkie pakowanie”. Włożyliśmy wcześniej zakupione produkty w świątecznie opakowane kartony. Miniona sobota i niedziela były dla nas „weekendem cudów”. Przekazaliśmy wtedy wszystkie paczki do odpowiednich magazynów a część z nich została doręczona osobiście przez pracowników InPost.  

Niezwykle cieszymy się z możliwości udziału w tak potrzebnej i ważnej inicjatywie. Jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym pracownikom za bezinteresowną pomoc,  okazane wsparcie i dobre serce.