Szukamy nowych miejsc na Paczkomaty!
Dla biznesu

Szukamy nowych miejsc na Paczkomaty!

28 Stycznia 2015

Wciąż czekamy na Wasze propozycje odnośnie nowych lokalizacji dla naszych Paczkomatów. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości i masz miejsce na Paczkomat, koniecznie zaproponuj swoją lokalizację poprzez stronę Zgłoś Miejsce. Zajmie to dosłownie chwilkę!

  • Mam swoje miejsce na Paczkomat i chcę je udostępnić

Możesz zostać naszym partnerem i postawić Paczkomat na swoim terenie. Wynajmując powierzchnię dla InPost zapewniasz sobie stały, miesięczny dochód i utrzymujesz większy ruch przy swoim biznesie. 

Co trzeba w tym celu zrobić? 

  1. Wystarczy wejść na stronę https://inpost.pl/zglos-miejsce i spełnić cztery warunki: dostępności 24/7, zasięgu GSM, źródła zasilania, wymaganej 4m2 powierzchni.
  2. Uzupełnić formularz z danymi adresowymi oraz dołączyć do zgłoszenia zdjęcie lokalizacji (format.jpg).
  3. Uzupełnić dane kontaktowe. Możesz w ten sposób zarobić, a także zwiększyć ruch w swoim biznesie, przyciągając potencjalnych klientów! 
  • Znam miejsce na Paczkomat i chcę zaproponować lokalizację

Możesz to zrobić w prosty, wygodny i szybki sposób. 

  1. Wystarczy wejść na stronę https://bliskociebie.inpost.pl/
  2. Wybrać na dwóch podstronach zakładkę „Zgłoś lokalizację”. 
  3. Wpisać w oknie wyszukiwania nazwę miejscowości i ulicy. Można także przenieść. pomarańczowy marker bezpośrednio na mapę i w ten sposób zaznaczyć nową lokalizację. 
  4. Uzupełnić dane zgłaszającego (imię oraz adres e-mail).

Na zakończenie, warto zaprosić jak największą liczbę znajomych do głosowania na wybrane przez Was miejsce. W tym celu wejdźcie w zakładkę „Zagłosuj na lokalizację”. Wyszukajcie dodaną przez Was lokalizację i skopiujcie do niej bezpośredni link, aby przesłać go innym, np. poprzez e-mail lub Facebooka.