Szybkie Polowanie 3 – mnożymy nagrody!

Szybkie Polowanie 3 – mnożymy nagrody!

14 Maja 2020

 

Odbierz paczkę do 2 h, zrób miejsce i zgarnij podwójną nagrodę – 90 dni do TIDAL Premium za darmo oraz bon 50 zł na zakupy w eobuwie.pl

Dotychczasowe edycje Szybkiego Polowania spotkały się z Waszym entuzjazmem, dlatego kontynuujemy akcję, jednocześnie podwajając nagrody! Startuje Szybkie Polowanie 3 – akcja, w której motywujemy Was do szybkiego odbioru paczek z Paczkomatu, a tym samym do zrobienia miejsca w skrytce innym zamawiającym. Już od 14 maja możecie wziąć w trzeciej edycji i zgarnąć, tym razem aż dwie nagrody! Do zdobycia jest 90 dni bezpłatnego okresu próbnego subskrypcji w serwisie streamingowym TIDAL Premium dla nowych użytkowników oraz bon 50 zł do wykorzystania w sklepie online na eobuwie.pl przy zakupach powyżej 200 zł. Odbierasz szybko z Paczkomatu? Korzystasz podwójnie!

Szybkie Polowanie 3 to kontynuacja akcji, w której przekonujemy Was, że warto odbierać paczki od razu. Szybki odbiór z Paczkomatu to większa szansa na to, że swoje przesyłki szybciej otrzymają również inni odbiorcy.

Zachęcamy Was do udziału, zasady są niezmiennie proste!

  1. Dostajesz powiadomienie o tym, że Twoja paczka została doręczona do Paczkomatu. 

  2. Odbierasz ją do 2 h od otrzymania powiadomienia.

  3. Rejestrujesz numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl

  4. Otrzymujesz nagrody, czyli 90 dni do TIDAL Premium za darmo oraz bon 50 zł na zakupy w eobuwie.pl.

Nie zwlekaj z odbiorem, #zróbmiejsce w Paczkomacie i zgarnij nagrody! Bon 50 zł do eobuwie.pl możesz wykorzystać przy zakupach powyżej 200 zł.  Aby wykorzystać 90 dni do serwisu streamingowego TIDAL Premium za darmo musisz zarejestrować się jako nowy użytkownik. 

 

Paczkę z Paczkomatu najszybciej i bezpiecznie odbierzesz korzystając z aplikacji InPost Mobile. Pobierzesz ją wyłącznie z oficjalnych sklepów: Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

Promocja trwa od 14.05.2020 do 22.05.2020.

Regulamin i szczegóły na szybkiepolowanie.pl