Szybkie Polowanie z InPost!

Szybkie Polowanie z InPost!

13 Kwietnia 2020

Odbierz paczkę do 2 h, #zróbmiejsce w Paczkomacie i wygraj dostęp do nielimitowanej kolekcji blisko 2000 audiobooków w aplikacji Audioteka na cały miesiąc!

Wiemy, że uwielbiacie nasze konkursy! Całkiem niedawno zakończyło się Zimowe Polowanie, a my już startujemy z nową akcją, w której chcemy Was zachęcić do jeszcze szybszego odbierania przesyłek z Paczkomatu. Szybkie Polowanie to idealna okazja, żeby skorzystać na odbiorach i wygrać miesięczny, nielimitowany dostęp do blisko 2000 audiobooków w aplikacji Audioteka!

Wystartowaliśmy z akcją Szybkie Polowanie, żeby przekonać Was, że warto odbierać paczki od razu. Każdy szybki odbiór sprawia, że swoje przesyłki szybciej otrzymają również inni klienci. Aby wygrać kod do Audioteki, wystarczy zrobić miejsce w Paczkomacie, odebrać przesyłkę do 2 h i zarejestrować ją na stronie www.szybkiepolowanie.pl

Zapraszamy do udziału, bo zasady Szybkiego Polowania są bardzo proste:

  1. Dostajesz powiadomienie o tym, że Twoja paczka została doręczona do Paczkomatu. Szczególnie polecamy do tego aplikację InPost Mobile!
  2. Odbierasz ją do 2 h od otrzymania powiadomienia.
  3. Rejestrujesz numer przesyłki na stronie www.szybkiepolowanie.pl
  4. Otrzymujesz unikatowy kod, realizujesz go na stronie promo.audioteka.com i słuchasz wyjątkowej kolekcji audiobooków w aplikacji Audioteka bez limitu przez 30 dni!

Pamiętajcie! Każdy kod, który otrzymacie za odbiór przesyłki do 2 h, daje dostęp do kolekcji blisko 2000 tytułów aplikacji Audioteka. 

Nie czekaj, #zróbmiejsce w Paczkomacie i zasłuchaj się w audiobookach!

Pamiętaj, że paczkę z Paczkomatu najszybciej i bezpiecznie odbierzesz korzystając z aplikacji InPost Mobile. Aplikacje pobieraj wyłacznie z oficjalnych sklepów: Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

 

Promocja trwa od 01.04.2020 do 19.04.2020.

Regulamin i szczegóły na www.szybkiepolowanie.pl