Teraz przekierujesz paczkę kurierską w aplikacji InPost Mobile!

Teraz przekierujesz paczkę kurierską w aplikacji InPost Mobile!

1 Września 2021

Nie będzie Cię w domu, a spodziewasz się kuriera InPost? Nie ma problemu! Teraz przekierujesz paczkę do pobliskiego Paczkomatu jeszcze sprawniej – za pomocą aplikacji InPost Mobile.

Paczka kurierska już w drodze, a Ty masz coś do załatwienia na mieście? Wiemy, że plany mogą się dynamicznie zmieniać i mamy na to rozwiązanie. 😉 Do tej pory przekierowanie paczki kurierskiej było możliwe tylko za pośrednictwem naszej strony internetowej. Teraz możesz to również zrobić w aplikacji InPost Mobile – znacznie szybciej i łatwiej!

Jak przekierować paczkę kurierską? Wystarczy, że w aplikacji InPost Mobile na liście śledzenia lub w szczegółach przesyłki klikniesz w przycisk „Przekieruj” przy wybranej przesyłce kurierskiej, a następnie wybierzesz nową preferowaną opcję dostawy. Możesz przekierować swoją paczkę do miłego sąsiada, do PaczkoPunktu lub do Paczkomatu w Twojej najbliższej okolicy. Prosta sprawa, prawda?

Usługa przekierowania paczki jest bezpłatna. Większość paczek otrzyma opcję przekierowania do sąsiada. Przekierowane do Paczkomatu mogą być tylko te paczki, które spełniają określone kryteria m.in. rozmiarowe – Twoja przesyłka musi zmieścić się do skrytki w Paczkomacie, czyli mieć gabaryt A, B lub C. 

Nie sądziliśmy, że może być jeszcze łatwiej, ale TAK! Odbieranie i nadawanie przesyłek jest jeszcze prostsze z naszą aplikacją. 😊 Nadasz w niej paczkę bez drukowania etykiety, odbierzesz przesyłkę zdalnie, przedłużysz czas odbioru paczki i przekierujesz ją tam, gdzie chcesz. Nic więc dziwnego, że aplikacja InPost Mobile zdobyła aż 3 nagrody w Mobile Trends Awards – w tym nagrodę główną! Nie zamierzamy spocząć na laurach i szykujemy kolejne nowości w aplikacji – stay tuned!

Więcej możesz z InPost Mobile!

Aplikację InPost Mobile pobierzesz z oficjalnych sklepów Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.