UWAGA! Krótka niedostępność systemów w dniu 6.10.2016

W związku z nadchodzącym szczytem zakupowym przygotowujemy  naszą infrastrukturę informatyczną do płynnej obsługi zwiększonej ilości zamówień.

 

Prace konserwacyjne rozpoczną się 6 października o godz. 22.00 i powinny zostać zakończone w ciągu trzech godzin. W tym czasie niedostępne będą wszystkie systemy, aplikacje oraz usługi (m. in. Manager Paczek, WebTrucker, API, ShipX) za wyjątkiem możliwości odbierania paczek przez klientów Paczkomatów.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za cierpliwość.

Z poważaniem
InPost

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!