W jaki sposób udoskonalilibyście Paczkomaty? Wyniki konkursu!

W ostatnim konkursie pytaliśmy o Wasze pomysły na udoskonalenie Paczkomatów. Trudne? Tak nam się wydawało. Ale po raz kolejny udowodniliście swoją klasę. Mało tego – z całą pewnością możemy powiedzieć, że Wasze odpowiedzi były najlepsze w historii naszych konkursów. Wyłanianie wyników nigdy jeszcze nie było tak trudne…
W jaki sposób udoskonalilibyście Paczkomaty? Wyniki konkursu!

Od razu zaznaczmy – zgłaszany wielokrotnie automat do parzenia kawy w Paczkomacie zagroziłby bezpieczeństwu przesyłek, a „bezbolesne badanie okrężnicy” - jakkolwiek bez wątpienia potrzebne – wymagałoby zapewne zbyt wielu atestów, więc póki co badanie to musi pozostać nieprzyjemne (tak czy inaczej gorąco pozdrawiamy Grażynę, która zgłosiła pomysł!).

Padły też propozycje rozwiązań, które już istnieją, lub... wkrótce zostaną wprowadzone:

  • Wkrótce światło dzienne ujrzy nasza aplikacja mobilna, której funkcjonalności z pewnością Was zaskoczą (śledźcie nasz profil na Facebooku, będziemy Was o tym informować).
  • Padły również propozycje dodania drukarki do drukowania etykiet, podczas gdy… pamiętajcie, że etykiety nie są potrzebne do nadawania w Paczkomacie. Możecie podchodzić do maszyny z zapakowaną paczką i na ekranie wybrać stosowną opcję. Przesyłkę okleją nasi pracownicy w Oddziale, a Wy otrzymacie jej numer na adres mailowy podany na ekranie Paczkomatu. 
  • Prosiliście również o dodanie możliwości przedłużenia czasu na odbiór paczki w maszynie. I ta opcja jest dostępna. W mailach wysyłanych do odbiorców 24h przed odesłaniem przesyłki do oddziału podajemy numer telefonu, na który należy wysłać stosowny kod (również zawarty w wiadomości mailowej). Wówczas do czasu, jaki macie na odbiór paczki doliczone zostanie 24h (od momentu wysłania SMS-a!).

Ale nie przedłużajmy, bo wszyscy przebierają nogami ze zniecierpliwienia.

Oto zwycięzcy:

Łukasz, który – podobnie jak my – ma słabość do rzeczy retro:

Dodałbym możliwość gry w węża ze starych telefonów nokia i jakiś mini konkurs kto zdobędzie najwięcej punktów. 

...i dostanie za to kamerę SONY HDR-AS20.

 

Przemek, który wpadł na pomysł, aby stworzyć...

Kartę paczkomatową, która działaby na zasadzie karty bankomatowej, wszystko robilibyśmy na komputerze i w paczkomacie wystarczyłoby tylko włożyć kartę.

... otrzyma smartwatch lg g watch w100 i.

 

Agnieszka zaś napisała, że potrzebna jest…

Ładowarka telefoniczna, czasem przed odebraniem paczki pada bateria w telefonie i nie można zobaczyć kodu na telefonie, żeby go wpisać. 

Na podobny sposób wpadło kilka osób, ale Agnieszka była pierwsza i – co przeważyło – zgrabnie uzasadniła tę potrzebę.

Agnieszce dostanie się pierwsza bezprzewodowa ładowarka Power Bank Sailing 6 Green Cell.

Druga bezprzewodowa ładowarka Power Bank Sailing 6 Green Cell wędruje do Barbary, która zasugerowała, że...
jak paczkomat jest zajęty i nie można nadać paczki powinien wskazać najbliższą lokalizację ze skrytką o wymaganym rozmiarze.

Trzecia bezprzewodowa ładowarka Power Bank Sailing 6 Green Cell również wędruje do osoby o imieniu Barbara. Urzekła nas bowiem swoją strachliwością:
Do Paczkomatu zamontowałabym piorunochron. Bardzo boję się burzy i mam takiego pecha jak mam tylko coś odebrać z paczkomatu to już gdzieś grzmi. Obserwuję niebo i zastanawiam się w której chwili podejść aby piorun do mnie nie strzelił. Takie coś ocaliłoby mi życie i ochroni mnie też przed stresem pobierania przesyłki z paczkomatu. 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo. 

 

walentynkowa loteria InPost InLove

Zakochany InPost!

Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!