W Wielkiej Brytanii stanął 4-tysięczny Paczkomat® InPost!

W Wielkiej Brytanii stanął 4-tysięczny Paczkomat® InPost!

21 Lipca 2022

Nasza ekspansja w Wielkiej Brytanii trwa. Na Wyspach stanął 4-tysięczny Paczkomat® InPost! Ten wynik to powód do dumy i znak, że podwoiliśmy liczbę naszych maszyn w zaledwie 12 miesięcy!

W Wielkiej Brytanii podpisaliśmy nowe kontrakty z uznanymi, zasięgowymi partnerami. Obok Tesco czy Westfield – urządzenia InPost pojawią się także w sieci WHSmith. To wiodący, globalny sprzedawca, oferujący książki, prasę oraz artykuły piśmiennicze. Do grona naszych partnerów na brytyjskim rynku dołączył także Transport for London – jednostka organizacyjna transportu publicznego w Londynie, odpowiedzialna między innymi za londyńskie metro. Paczkomat® InPost usytuowany jest głównie w obrębie parkingów TfL, w pobliżu stacji metra i stacji kolejowych, zapewniając lokalnej społeczności i osobom korzystającym z transportu publicznego wygodny i bardziej ekologiczny sposób odbierania i nadawania paczek w ramach codziennych podróży po stolicy.

„Nasze urządzenia na rynkach europejskich zyskują coraz większą popularność. Klienci doceniają je za bezpieczeństwo i ekologię oraz szybkość odbioru przesyłki, która trwa zaledwie kilka sekund. Naszym głównym celem w Wielkiej Brytanii jest rozwój sieci naszych maszyn - choć już dziś, w Londynie, Manchesterze i Birmingham mamy ich więcej niż jest dostępnych placówek Royal Mail. Pomagają nam w tym nasi partnerzy, którzy widzą wymierne korzyści w ich instalacji, w swoich sieciach. Doświadczenie InPost cenią firmy e-commerce – zarówno najwięksi gracze jak i detaliści, którzy mogą zaoferować klientom innowacyjną metodę dostawy” – mówi Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost.

Jesteśmy dumni, że w ciągu ostatniego roku udało nam się podwoić ilość naszych maszyn na Wyspach. Jest to strategiczny krok w rozwoju Grupy na brytyjskim rynku, który znacząco przyspieszy ekspansję InPost w tym kraju. Brytyjczycy doceniają rozwiązania InPost za to, że są szybkie, ekonomiczne i przyjazne środowisku.