Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Promocja Legimi i InPost

Sezon wakacyjny rozpoczął się na dobre. Urlop to nie tylko znakomita okazja do aktywnego wypoczynku, ale również szansa na nadrobienie zaległości czytelniczych. Między 16 lipca a 20 września odbierz paczkę z Paczkomatu i skorzystaj z promocji InPost i Legimi. W zamian otrzymasz unikalny kod, który upoważni Cię do pobrania jednego z bestsellerowych ebooków. 

Do wyboru masz ponad 20 fascynujących tytułów, m. in. "Zerwa" Remigiusza Mroza, "Macbeth" autorstwa Jo Nesbø czy "Opowiadania bizarne" Olgi Tokarczuk. Książki w formie elektronicznej sprawdzą się znakomicie podczas wakacji, ponieważ mieszczą się w urządzeniu mobilnym i można czytać je w każdej sytuacji

Co należy zrobić, aby otrzymać ebooka? 

  • Odbierz przesyłkę z Paczkomatu między 16 lipca a 20 września
  • Wpisz 24-cyfrowy numer swojej paczki oraz adres e-mail w FORMULARZU 
  • Sprawdź pocztę i odbierz swój unikalny kod promocyjny
  • Otrzymany kod wpisz w formularzu na stronie www.legimi.inpost.pl
  • Wybierz książkę i zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Legimi
  • Pobierz swój ebook. Miłej lektury!

To wszystko! Zrealizuj swój kod i ciesz się relaksującą lekturą, kiedy tylko chcesz. Życzymy owocnych zakupów i miłych urlopów z książką w tle! :)

Regulamin i szczegóły akcji na stronie www.legimi.inpost.pl