Weekendowanie – ciąg dalszy konkursu!

Weekendowanie – ciąg dalszy konkursu!

8 Lipca 2020

Chcemy, byś z nami mógł zrealizować każdą potrzebę zakupową, nie czekając ani chwili! Nigdy przecież nie wiadomo, czy akurat w piątek nie zgubi Ci się ostatnia para soczewek, pralka nie odmówi posłuszeństwa, a znajomi nie zaproszą Cię na wypad za miasto.

Na te i inne okoliczności możesz być przygotowany dzięki usłudze InPost Paczka w Weekend. Jest to nowa opcja dostawy do Paczkomatu, która ułatwi Ci życie.

Zamówienie złożone od czwartku od godziny 20.00 do soboty do godziny 13.00 lub wskazanej przez sklep zostanie doręczone jeszcze w weekend do wybranego Paczkomatu.

Tak jak w poprzedniej odsłonie akcji Weekendowanie prosimy Cię o wskazanie e-sklepów, z których chciałbyś zamawiać z opcją dostawy InPost Paczka w Weekend.

Wskaż sklep, w którym brakuje Ci usługi InPost Paczka w Weekend i zgarniaj atrakcyjne nagrody. Im więcej e-sklepów udostępni opcję InPost Paczka w Weekend, tym więcej klientów będzie mogło cieszyć się zakupami z weekendową dostawą.

Zachęcamy Cię do udziału, zasady są proste!

  1. Wchodzisz na stronę weekendowanie.pl.
  2. Wklejasz adres e-sklepu w polu formularza (jeżeli chcesz wskazać kilka sklepów, wklej ich adresy w kolejnych polach formularza).
  3. Otrzymujesz nagrodę gwarantowaną, czyli kod zniżkowy 10% na wszystkie produkty w sklepie internetowym Skin79.  
  4. Jeżeli dodatkowo kreatywnie uzasadnisz swoje wskazanie, masz szansę wygrać jeden z 10 voucherów o wartości 200 zł na zakupy w sklepie internetowym Skin79 lub jeden z 10 zestawów InPost (bluza, pendrive, skarpetki).

 Promocja trwa od 8.07.2020 do 28.07.2020.

Regulamin i szczegóły na weekendowanie.pl

Nie czekaj – jest jeszcze tyle sklepów do zgłoszenia!