Weekendowanie – finałowa edycja konkursu

Weekendowanie – finałowa edycja konkursu

7 Września 2020

Konkurs Weekendowanie pokazał nam, jak wiele różnych potrzeb zakupowych pojawia się tuż przed rozpoczęciem weekendu, kiedy nie możemy liczyć na szybką dostawę, a produktów potrzebujemy na już. Dzięki zgłoszeniom coraz więcej e-sklepów udostępnia swoim Klientom możliwość zamówienia z dostawą InPost Paczka w Weekend i cieszenia się z przesyłki już w najbliższy weekend.

Wystarczy wybrać InPost Paczkomaty Paczka w Weekend jako metodę dostawy i złożyć zamówienie od czwartku od godziny 20.00 do soboty* do godziny 13.00 lub wskazanej przez sklep, a zostanie ono doręczone jeszcze w weekend do wybranego Paczkomatu.

*Część sklepów udostępnia możliwość złożenia zamówienia jedynie do piątku do wskazanej przez nie godziny.  

Jak poprzednio, prosimy Cię o wytypowanie e-sklepów, z których chciałbyś zamawiać z opcją dostawy InPost Paczka w Weekend.

Wystarczy wskazać sklep, który nie posiada jeszcze usługi InPost Paczka w Weekend i zgarnąć atrakcyjne nagrody. Im więcej e-sklepów udostępni opcję InPost Paczka w Weekend, tym więcej Klientów będzie mogło cieszyć się zakupami z weekendową dostawą.

Zachęcamy Cię do udziału w ostatniej edycji konkursu, zasady są proste!

  1. Wchodzisz na stronę weekendowanie.pl.
  2. Wklejasz adres e-sklepu w polu formularza (jeżeli chcesz wskazać kilka sklepów, wklej ich adresy w kolejnych polach formularza).
  3. Otrzymujesz nagrodę gwarantowaną, czyli kod zniżkowy 10% na wszystkie produkty w sklepie internetowym Puccini.  
  4. Jeżeli dodatkowo kreatywnie uzasadnisz swoje wskazanie, masz szansę wygrać jedną z 5 walizek podróżnych Puccini lub jeden z 5 zestawów InPost (bluza, pendrive, skarpetki).

Promocja trwa od 7.09.2020 do 28.09.2020.
Regulamin i szczegóły na weekendowanie.pl

Nie czekaj – to ostatnia szansa na zgłoszenie Twojego ulubionego e-sklepu!