Weekendowanie - nowy konkurs z nagrodami!

Weekendowanie - nowy konkurs z nagrodami!

8 Czerwca 2020

Zawsze są rzeczy, których potrzebujesz z dnia na dzień, szczególnie z piątku na sobotę!

Urodziny Babci, dziura w butach do biegania, pęknięte ostrze kosiarki, gdy trawa ciągle rośnie… i wiele innych sytuacji, które teraz bez kłopotu uda się opanować.

InPost Paczka w Weekend to nowa opcja dostawy do Paczkomatu, która ułatwi Ci życie.

Zamówienie złożone od czwartku od godziny 20.00 do soboty do godziny 13.00, lub wskazanej przez sklep zostanie doręczone jeszcze w weekend do wybranego Paczkomatu.

W akcji Weekendowanie prosimy Cię o wskazanie e-sklepów, z których chciałbyś zamawiać z opcją dostawy InPost Paczka w Weekend.

Wskaż sklep, w którym brakuje Ci usługi InPost Paczka w Weekend i zgarniaj atrakcyjne nagrody. Im więcej e-sklepów udostępni opcję InPost Paczka w Weekend, tym więcej klientów będzie mogło cieszyć się zakupami już weekend.

Zachęcamy Cię do udziału, zasady są proste!

  1. Wchodzisz na stronę weekendowanie.pl.
  2. Wklejasz adres e-sklepu w polu formularza (jeżeli chcesz wskazać kilka sklepów, wklej ich adresy w kolejnych polach formularza).
  3. Otrzymujesz nagrodę gwarantowaną, czyli kod zniżkowy 15% na marki ALLNUTRITION i SFD NUTRITION.  
  4. Jeżeli dodatkowo kreatywnie uzasadnisz swoje wskazanie, masz szansę wygrać jeden z 6 voucherów o wartości 200 zł na zakupy w sklepie internetowym SFD lub jeden z 6 zestawów InPost (bluza, pendrive, skarpetki).

 Promocja trwa od 8.06.2020 do 28.06.2020.

Regulamin i szczegóły na weekendowanie.pl