Weź udział w wielkiej loterii InPost i graj o nagrody!
Nowości

Weź udział w wielkiej loterii InPost i graj o nagrody!

5 Listopada 2021

Bądź szybki w te klocki! Odbierz paczkę do 2h i graj o tysiące nagród!

Szybko i sprawnie odbierasz swoje przesyłki? Nie możesz się doczekać powiadomienia „gotowa do odbioru”? Dobrze się składa, bo aby wziąć udział w zabawie wystarczy odebrać swoją paczkę z Paczkomatu do 2 godzin i wypełnić formularz. To jak, grasz z nami o nagrody?

Udział w naszej loterii jest równie ekspresowy jak odbiór przesyłek za pomocą aplikacji InPost Mobile. Odbierasz paczkę do 2 godzin, a następnie wypełniasz formularz na stronie internetowej InPost. Czas na werble, ponieważ… Każde zgłoszenie w loterii bierze udział w losowaniu nagrody głównej, czyli samochodu elektrycznego Nissan LEAF. Kto wie, może to właśnie Ty już niedługo usiądziesz za jego kierownicą?

Biorąc udział w naszej loterii grasz o atrakcyjne nagrody natychmiastowe, czyli:

  • 3000 unikatowych i limitowanych zestawów klocków, z których zbudujesz Sortownię InPost, oraz
  • 20 hulajnóg elektrycznych Xiaomi,
  • 20 rowerów treningowych Zipro,
  • 10 konsol PlayStation 5,
  • 40 smartbandów Xiaomi,
  • 50 wciągających gier planszowych Kingdomino.

Nie trzymamy naszych klientów w niepewności i nie zmuszamy do odświeżania skrzynki mailowej – informację, czy wygrałaś/-eś, otrzymasz od razu po wypełnieniu formularza.

To jeszcze nie koniec! Dla każdego uczestnika mamy nagrody gwarantowane od Empiku. Możesz wybrać pomiędzy darmowym dostępem do Empik Go (30 dni) lub do Empik Music (60 dni). Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 2 kody (po jednym z każdego rodzaju).

Pamiętaj, że w loterii możesz zgłosić dowolną liczbę paczek. Dodatkowo – odbierając paczkę w sobotę lub niedzielę otrzymasz dwa dodatkowe losy w grze o główną nagrodę, a zaznaczając zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych przy wypełnianiu formularza zyskujesz jeden dodatkowy los w losowaniu finałowym. To jak, wchodzisz w to? 😊 Pokaż, że jesteś szybki w te klocki i graj o nagrody!

W loterii mogą wziąć udział przesyłki odebrane z Paczkomatu od 19.10.2021 do 24.12.2021. Losowanie nagrody głównej – samochodu elektrycznego Nissana LEAF już 11 stycznia 2022 roku. Regulamin oraz szczegóły loterii można znaleźć na stronie loteriainpost.pl. ​​​​​​​