Wiedźmin 3: Dziki Gon w Paczkomatach® InPost!

Weź udział w konkursie „Wiedźmin w Paczkomacie” i wygraj jeden z trzech monitorów LG dla graczy!

 

Gorączkowe odliczanie i wielkie emocje – bez wątpienia Wiedźmin 3: Dziki Gon to najgłośniejsza premiera ostatnich lat, na którą fani serii przygód o Geralcie z Rivii oczekiwali ze zniecierpliwieniem. Wszyscy, którzy już zamówili lub dopiero zamówią wymarzoną grę do jednego z 1300 Paczkomatów® InPost mogą wziąć udział w wyjątkowym wiedźmińskim konkursie, który sklep CDP.pl – we współpracy z InPost – przygotował z okazji zbliżającej się premiery. Skorzystaj z najbardziej efektywnej formy dostawy, wygraj jeden z trzech monitorów LG dla graczy i ciesz się godzinami niezapomnianej rozrywki! 

Na wszystkich fanów przygód Wiedźmina, którzy zdecydują się odebrać swoją wymarzoną grę za pomocą Paczkomatów® InPost w dniu premiery, czeka prawdziwie wiedźmińskie wyzwanie. Nagrodą jest jeden z trzech wyjątkowych monitorów LG 25UM57. Celem akcji jest wyłonienie najbardziej kreatywnych filmów wideo oraz zdjęć przedstawiających moment odebrania przesyłki z grą. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” z opcją dostawy do Paczkomatu® InPost, a następnie opublikowanie nagrania lub fotografii za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter lub Instagram – w opisie należy umieścić hashtag: #wiedźminwpaczkomacie). Termin nadsyłania materiałów mija 26 maja!

„Wiedźmin to projekt o ogromnym potencjale komercyjnym, który dzięki pasji i ciężkiej pracy polskiego studia CD Projekt RED stał się międzynarodowym hitem i marką samą w sobie. Bardzo się cieszymy, że – we współpracy z serwisem CDP.pl – możemy uczestniczyć w nadchodzącej premierze trzeciej części gry. Dzięki naszym samoobsługowym terminalom, które są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tego typu kampanii, produkt będzie można odebrać z dowolnego Paczkomatu® InPost już od godziny 23.00 w noc premiery. Szeroka dostępność naszych urządzeń przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu oraz terminowość dostaw związanych z obsługą zamówień realizowanych za ich pośrednictwem, zapewnia wygodny model dostawy w niskiej cenie, a w przypadku premiery „Wiedźmina” możliwość bezpłatnego odbioru gry z wybranego Paczkomatu® InPost” – komentuje Maciej Padjas, Dyrektor Marketingu Paczkomatów® InPost.

W Polsce działa już ponad 1300 Paczkomatów® InPost – sieć w porównaniu z końcem 2014 roku została rozszerzona o 200 lokalizacji. Decyzja o rozbudowie wynika z rosnących potrzeb mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy coraz chętniej korzystają z oferty e-sklepów i ma na celu zapewnienie im możliwości odbioru paczek w trybie 24/7. Grupa Integer.pl zamierza kontynuować ekspansję i zainstaluje w 2015 roku łącznie 600 nowych terminali.

Paczkomaty® InPost działają już na 5 kontynentach, między innymi w takich krajach jak: Wielka Brytania, Francja, Włochy, Polska, Irlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Czechy, Słowacja, Kolumbia, Kanada, Australia, Arabia Saudyjska. Do końca 2015 roku na całym świecie będzie dostępnych – w różnych modelach biznesowych – ponad 5000 Paczkomatów® InPost. Spółka planuje instalację kolejnych 4000 terminali na terenie Europy, Azji, obu Ameryk, a także na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Najwyższą jakość usług Grupy Integer.pl potwierdzają nagrody: polscy internauci już po raz trzeci wyróżnili InPost nagrodą Ekomersy w kategorii „Najlepszy produkt/usługa wspierający logistykę e-sklepu”. Innowacyjność firmy została doceniona między innymi przez tygodnik WPROST tytułem „Innowatora Roku 2014” i zwyciężyła w konkursie „Lider Nowoczesnych Technologii” organizowanym przez Instytut Nowych Technologii. Grupa Integer.pl otrzymała też Nagrodę Specjalną w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” za dynamiczną ekspansję i promocję Polski za granicą. Konsekwentny rozwój firmy potwierdza również tytuł „Gazele Biznesu” przyznawany przez Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom.

InPost otrzymał także liczne wyróżnienia międzynarodowe: tytuł ‘Supplier of the Year’ podczas Post Expo 2014, czterokrotne zwycięstwo w prestiżowym konkursie World Mail Award w latach 2010 – 2013, nagroda „The Delivery Excellence Award 2014” w kategorii: „Best Carrier Contribution to Delivery Innovation”, które Paczkomaty® InPost otrzymały 2014 w Wielkiej Brytanii, czy Postal Technology International Award w kategorii ‘Retail Innovation of the Year’ za ‘Innowację Roku’.

walentynkowa loteria InPost InLove

Zakochany InPost!

Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!