Wiedźmin 3: Dziki Gon w Paczkomatach® InPost!

Weź udział w konkursie „Wiedźmin w Paczkomacie” i wygraj jeden z trzech monitorów LG dla graczy!

 

Gorączkowe odliczanie i wielkie emocje – bez wątpienia Wiedźmin 3: Dziki Gon to najgłośniejsza premiera ostatnich lat, na którą fani serii przygód o Geralcie z Rivii oczekiwali ze zniecierpliwieniem. Wszyscy, którzy już zamówili lub dopiero zamówią wymarzoną grę do jednego z 1300 Paczkomatów® InPost mogą wziąć udział w wyjątkowym wiedźmińskim konkursie, który sklep CDP.pl – we współpracy z InPost – przygotował z okazji zbliżającej się premiery. Skorzystaj z najbardziej efektywnej formy dostawy, wygraj jeden z trzech monitorów LG dla graczy i ciesz się godzinami niezapomnianej rozrywki! 

Na wszystkich fanów przygód Wiedźmina, którzy zdecydują się odebrać swoją wymarzoną grę za pomocą Paczkomatów® InPost w dniu premiery, czeka prawdziwie wiedźmińskie wyzwanie. Nagrodą jest jeden z trzech wyjątkowych monitorów LG 25UM57. Celem akcji jest wyłonienie najbardziej kreatywnych filmów wideo oraz zdjęć przedstawiających moment odebrania przesyłki z grą. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” z opcją dostawy do Paczkomatu® InPost, a następnie opublikowanie nagrania lub fotografii za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter lub Instagram – w opisie należy umieścić hashtag: #wiedźminwpaczkomacie). Termin nadsyłania materiałów mija 26 maja!

„Wiedźmin to projekt o ogromnym potencjale komercyjnym, który dzięki pasji i ciężkiej pracy polskiego studia CD Projekt RED stał się międzynarodowym hitem i marką samą w sobie. Bardzo się cieszymy, że – we współpracy z serwisem CDP.pl – możemy uczestniczyć w nadchodzącej premierze trzeciej części gry. Dzięki naszym samoobsługowym terminalom, które są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tego typu kampanii, produkt będzie można odebrać z dowolnego Paczkomatu® InPost już od godziny 23.00 w noc premiery. Szeroka dostępność naszych urządzeń przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu oraz terminowość dostaw związanych z obsługą zamówień realizowanych za ich pośrednictwem, zapewnia wygodny model dostawy w niskiej cenie, a w przypadku premiery „Wiedźmina” możliwość bezpłatnego odbioru gry z wybranego Paczkomatu® InPost” – komentuje Maciej Padjas, Dyrektor Marketingu Paczkomatów® InPost.

W Polsce działa już ponad 1300 Paczkomatów® InPost – sieć w porównaniu z końcem 2014 roku została rozszerzona o 200 lokalizacji. Decyzja o rozbudowie wynika z rosnących potrzeb mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy coraz chętniej korzystają z oferty e-sklepów i ma na celu zapewnienie im możliwości odbioru paczek w trybie 24/7. Grupa Integer.pl zamierza kontynuować ekspansję i zainstaluje w 2015 roku łącznie 600 nowych terminali.

Paczkomaty® InPost działają już na 5 kontynentach, między innymi w takich krajach jak: Wielka Brytania, Francja, Włochy, Polska, Irlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Czechy, Słowacja, Kolumbia, Kanada, Australia, Arabia Saudyjska. Do końca 2015 roku na całym świecie będzie dostępnych – w różnych modelach biznesowych – ponad 5000 Paczkomatów® InPost. Spółka planuje instalację kolejnych 4000 terminali na terenie Europy, Azji, obu Ameryk, a także na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Najwyższą jakość usług Grupy Integer.pl potwierdzają nagrody: polscy internauci już po raz trzeci wyróżnili InPost nagrodą Ekomersy w kategorii „Najlepszy produkt/usługa wspierający logistykę e-sklepu”. Innowacyjność firmy została doceniona między innymi przez tygodnik WPROST tytułem „Innowatora Roku 2014” i zwyciężyła w konkursie „Lider Nowoczesnych Technologii” organizowanym przez Instytut Nowych Technologii. Grupa Integer.pl otrzymała też Nagrodę Specjalną w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” za dynamiczną ekspansję i promocję Polski za granicą. Konsekwentny rozwój firmy potwierdza również tytuł „Gazele Biznesu” przyznawany przez Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom.

InPost otrzymał także liczne wyróżnienia międzynarodowe: tytuł ‘Supplier of the Year’ podczas Post Expo 2014, czterokrotne zwycięstwo w prestiżowym konkursie World Mail Award w latach 2010 – 2013, nagroda „The Delivery Excellence Award 2014” w kategorii: „Best Carrier Contribution to Delivery Innovation”, które Paczkomaty® InPost otrzymały 2014 w Wielkiej Brytanii, czy Postal Technology International Award w kategorii ‘Retail Innovation of the Year’ za ‘Innowację Roku’.

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.