Wielka loteria InPost dobiegła końca! Dziękujemy za Wasze zgłoszenia!

Wielka loteria InPost dobiegła końca! Dziękujemy za Wasze zgłoszenia!

4 Stycznia 2023

Nasza wielka loteria „Krótka piłka!” dobiegła końca! Dziękujemy za Wasze zgłoszenia! Rozbiliście bank i w tym roku odebraliście przez Paczkomat MILIONY paczek w ciągu 2 godzin!

Kolejna edycja naszej loterii i kolejne pobite rekordy! W tym roku w ramach naszej corocznej zabawy zarejestrowaliście miliony paczek! 

Udział w loterii był bardzo prosty – wystarczyło odebrać paczkę do 2 godzin z apką InPost Mobile, kliknąć w banner promocyjny w aplikacji, odebrać zdrapkę i od razu sprawdzić, czy kryje się pod nią nagroda. Krótka piłka!

W loterii rozlosowaliśmy tysiące nagród natychmiastowych, czyli:

  • 3000 limitowanych zestawów klocków Paczkomat® biało-czerwonych,
  • 50 hulajnóg elektrycznych MOTUS,
  • 30 rowerów elektrycznych MOTUS,
  • 500 słuchawek bluetooth LENOVO.

W loterii rozdaliśmy również nagrody specjalne, czyli wyjazdy do Kataru w czasie Mundialu. Nagroda obejmowała przeloty, zakwaterowanie, wyżywienie oraz pełen pakiet atrakcji na miejscu.

W naszej loterii nie było przegranych  – rozdaliśmy także miliony nagród gwarantowanych! Każdy uczestnik loterii mógł liczyć na:

  • miesięczny dostęp do CANAL+ online z pakietem Seriale i Filmy oraz kupon 15 zł na zakupy w Shopee.

To jednak nie koniec… przed nami wisieńka na torcie, czyli losowanie nagrody głównej – elektrycznego Forda Mustanga MACH-E! Już 12 stycznia dowiemy się, kto zgarnie kluczyki i wjedzie w nowy rok tym wspaniałym eko samochodem! 😉

Dziękujemy za wspólną zabawę i Wasze zaangażowanie! ❤️ W InPost zawsze będziemy podkreślać, że szybki odbiór paczki ma naprawdę wielkie znaczenie! Wy nie zwlekacie z odbiorem przesyłki, a dzięki temu z urządzeń InPost może skorzystać jeszcze więcej osób!