Wielka Loteria InPost - Sprint po nagrody
Nagrody

Wielka Loteria InPost - Sprint po nagrody

16 Listopada 2018

W tym roku dla naszych najszybszych Klientów przygotowaliśmy niespodziankę. Właśnie wystartowała Wielka Loteria InPost, w której do wygrania jest Jeep® Renegade, codziennie 500 zł, a każdy, kto weźmie udział w akcji dostanie nagrodę gwarantowaną – kod na darmowe nadanie paczki w Paczkomacie InPost. Aby walczyć o nagrody, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. 

 

Krok 1

Odbierz paczkę z Paczkomatu maksymalnie do 6 godzin od otrzymania od nas powiadamiania e-mail / SMS, że paczka już czeka w Paczkomacie. Im szybciej pobiegniesz po swoją paczuchę, tym więcej losów otrzymasz:

  • za odbiór paczki do 4 h otrzymujesz 3 losy,
  • za odbiór paczki do 5 h otrzymujesz 2 losy,
  • za odbiór paczki do 6 h otrzymujesz 1 los.

Krok 2

Kiedy paczka znajdzie się już w Twoich rękach, rozsiądź się wygodnie w fotelu i na stronie loteriainpost.pl kliknij w przycisk WEŹ UDZIAŁ. Zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie należy wpisać 24-cyfrowy numer paczki oraz swoje dane.
 
Krok 3

Po zarejestrowaniu paczki otrzymasz informacje, ile czasu zajęło Ci jej odebranie i jaką ilość losów zdobyłeś. Dodatkowo otrzymasz kod na darmowe nadanie paczki w Paczkomacie w gabarycie A. 

Krok 4

Następnie oczekuj od nas maila z potwierdzeniem udziału w loterii. 

Jeden uczestnik może zgłosić dowolną liczbę paczek. Główna nagroda to Jeep® Renegade. Dodatkowo spośród zarejestrowanych numerów paczek, codziennie losujemy jedną, której właściciel otrzyma 500 zł. Wyniki losowania publikowane będą na stronie akcji loteriainpost.pl

To jeszcze nie wszystko! Każdy, kto wejdzie na stronę i wpisze numer paczki, otrzymuje nagrodę gwarantowaną – kod na darmowe nadanie paczki w gabarycie A w Paczkomacie. Kod można wykorzystać od 01.01.2019 do 31.03.2019. 

Ważne daty do zapamiętania: 

  • w loterii mogą brać udział paczki odebrane z Paczkomatu od 16 listopada do 23 grudnia 2018 roku, 
  • czas na zgłoszenie paczek masz do 26 grudnia  2018 roku, 
  • losowanie głównej nagrody, czyli Jeepa Renegade odbędzie się 27 grudnia 2018 roku.  

Wszelkie pytania i reklamacje należy kierować na adres [email protected]

Regulaminy i szczegóły akcji znajdziesz na stronie: loteriainpost.pl

 


Czytaj również