Wiewiórka.pl i Paczkomaty łączą w siły w służbie ekologii!

Posiadacie niepotrzebne tekstylia, książki lub sprzęt elektroniczny, które chcecie usunąć, ale nie wiecie jak zrobić to w sposób bezproblemowy i bezpieczny? Wiewiórka.pl i Paczkomaty łączą w siły w służbie ekologii! Zapakujcie surowce, umieśćcie je w maszynie i odeślijcie - za darmo. Zajmiemy się resztą. A Wy możecie na tym nawet zarobić :-) Jak podoba się Wam ten pomysł? 
Wiewiórka.pl i Paczkomaty łączą w siły w służbie ekologii!

Jak możecie odesłać niepotrzebne Wam rzeczy?

 1. Zarejestrujcie się na www.wiewiorka.pl – w tym miejscu podacie swoje podstawowe dane, jak np. adres, pod który Wiewiórka.pl wyśle Wasz pakiet startowy. Na tym etapie przypisany zostanie Wam również indywidualny numer członka, który będzie kompatybilny z kartą prepaid, na którą będą przelewane należne środki za skupione przez nas surowce.
 2. Zamówcie pakiet startowy – po zarejestrowaniu na stronie automatycznie wysyłamy zostanie pakiet startowy, który dostaniesz nieodpłatnie pod wskazany przez Was adres podczas rejestracji. Zestaw startowy zawiera 3 worki do zbierania rzeczy oraz kartę prepaid, na którą będziemy przelewać należne Wam pieniądze. W momencie  nadania paczki przez stronę, możecie także zdecydować (poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji), że zarobione środki przeznaczysz na rzecz jednej z fundacji bądź organizacji charytatywnej, których lista dostępna jest także na stronie Wiewiórka.pl. Bezpłatna karta prepaid, którą dostaniecie przy okazji otrzymania bezpłatnego pakietu startowego jest formą całkowicie bezpieczną i sprawnie działającą już od wielu lat na przykład w sektorze telefonii komórkowej (doładowania telefonów na kartę).
 3. Po otrzymaniu pakietu zacznijcie zbieranie surowców! Wiewiórka skupuje surowce, które możemy podzielić na 5 działów:
 • metale i ich stopy: miedź, cynk, brąz, stal nierdzewna, stal zwykła, mosiądz, a także kable miedziane i aluminiowe oraz puszki aluminiowe itp.;
 • odpady elektroniczne: płyty główne, twarde dyski, płyty CD, akumulatory, gry na CD/DVD, baterie itp.;
 • szklane butelki po piwie, coca-coli: Butelka po piwie Kompanii Piwowarskiej S.A. (typu Lech, Tyskie, Żubr, Wojak, Dębowe, itp.), Butelka po piwie grupy Żywiec (Żywiec, Warka, Kasztelan, Tatra, Leżajsk, Królewskie, Brackie, Specjal, itp.), Butelka po piwie Grupy Carlsberg (typu Okocim, Bosman, Piast, Książ, Kasztelan, Harnaś, Świętojańskie, Wielkanocne, Dożynkowe, Świąteczne, Porter, Pszeniczne, Niepasteryzowane, itp.), Butelka po piwie browaru Fortuna (typu Komes, Miłosław, Fortuna), Butelka grupy Coca Cola oraz Pepsi Cola. Nie skupujemy butelek po piwie typu Redd’s, Pilsner, Green Mill Cider, Grolsch, Carlsberg, Karmi, Somersby, Desperados, Paulaner, Heineken.
 • odzież damską, dziecięcą, męską, niemowlęcą, obuwie, dodatki i akcesoria, bieliznę stołową oraz pościelową itp.;
 • zabawki i książki  dla dzieci i dla dorosłych (nie podręczniki).

Macie już zebrane surowce? Świetnie! Teraz:

 1. Określcie rodzaj zebranych surowców na stronie www.wiewiorka.pl – dzięki temu będziemy wiedzieć już przed odbiorem Twojej paczki, jakich surowców możemy się spodziewać, a po wszystkim zweryfikować zgodność zawartości, z tym co nam podałeś.
 2. Umieśćcie w Paczkomacie swoją przesyłkę.
 3. Po sprawdzeniu paczki dostaniecie kwotę na kartę pre-paid bądź przekażemy ją wybranej przez Was Fundacji! 

      Sprawdźcie więcej na: Wiewiórka.pl.

      walentynkowa loteria InPost InLove

      Zakochany InPost!

      Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!