Wymień InCoiny na bilety i zobacz mecz Polska-Holandia na żywo!
Nagrody
8 Października 2025
Oglądasz mecze polskiej reprezentacji z zapartym tchem? Już 14 listopada Biało-Czerwoni zmierzą się z Holandią na PGE Narodowym. Przeżyj te emocje na żywo – wymień InCoiny na bilety!
Nie przegap najważniejszego spotkania reprezentacji Polski w tym roku. Tym razem Biało-Czerwoni powalczą o awans na przyszłoroczne Mistrzostwa z reprezentacją Holandii. Tego meczu nie możesz przegapić! ⚽
Jako sponsor strategiczny reprezentacji Polski w piłce nożnej, mamy dla Ciebie coś ekstra! Wymień 💎 1 000 InCoinów 💎 na 2 imienne bilety na mecz. Akcja potrwa od 9 do 10 października lub do wyczerpania biletów z puli. Nie zwlekaj, bo nagroda jest jednorazowa, a liczba biletów ograniczona!
Jak odebrać Nagrodę?
- 9 października, w aplikacji InPost Mobile, wymień InCoiny na nagrodę: „2 bilety na mecz Polska-Holandia”.
- Kliknij „Wybieram”, aby odkryć swój unikalny kod – nie podawaj go nikomu!
- Na podany e-mail otrzymasz formularz. Wklej swój kod i wypełnij dane osób, które z biletami pojawią się na stadionie.
- Właściwie wypełniony formularz odeślij do 15 października, do końca dnia. Jest on niezbędny do wygenerowania biletów.
- Jeśli nie odeślesz nam wypełnionego formularza z danymi na czas, zwrócimy InCoiny do Twojej puli. Będzie to jednoznaczne z rezygnacją z Nagrody.
Widzimy się na meczu! 😎
Nie przegap innych wyjątkowych okazji – sprawdzaj regularnie zakładkę „Nagrody” w apce InPost Mobile. Fantastyczne nagrody czekają!
Do 28 lutego 2026 r. możesz też wziąć udział w loterii InPost. 🔥 Wymień 70 InCoinów na InBoxa i graj o Porsche Cayenne, mieszkanie w Gdańsku albo mieszkanie w Krakowie, a także ponad 42 miliony nagród natychmiastowych.
Terminy losowań Nagród Głównych oraz szczegóły loterii znajdziesz na blogu.
Czytaj tylko z kategorii