Wyniki konkursu 4 godziny przeprowadzonego w dniu 18 grudnia 2014 r.

Nie mieliśmy łatwego zadania. Mnóstwo nadesłanych odpowiedzi, wiele z nich bardzo zabawnych, oryginalnych i ciekawych... ale podjęliśmy już decyzję. Oto zwycięskie odpowiedzi w konkursie "4 godziny", organizowanym przez InPost Paczkomaty. Jeśli wśród nich jest Twoja odpowiedź, spodziewaj się maila od nas już wkrótce:)

 

Tablet Lenovo A7-30 (A3300) 3G GPS otrzymuje odbiorca paczki, której cztery ostatnie cyfry to 0106. Na pytanie "Dlaczego lubisz korzystać z Paczkomatów?" odpowiedział następująco:

"Wszyscy mają telefony i tablety z dotykowymi ekranami. Oprócz mnie. Dlatego chodzę do Paczkomatów, żeby pobawić się podobnym ustrojstwem. To jedyne szczęśliwe chwile w moim życiu."

Pozostałe nagrody - bony podarunkowe do wykorzystania w sklepie Agito otrzymują Odbiorcy paczek, których cztery ostatnie cyfry to:

7098 
Pytacie się dlaczego lubię Paczkomaty? 
Odpowiem wam bardzo i będę bogaty. 
Jak większość z nas mam niewiele czasu, 
by stać u konkurencji w kolejkach i oglądać Pań w "okienku" grymasu. 
Przychodzę po paczkę, kiedy mam czas i do korzystania z InPost zachęcam Was!

7934
Tanio, szybko bez kolejki blisko Ciebie, w miejscu wszelkim
Zawsze kiedy Ci pasuje teraz zawsze tak kupuje!
Z Paczkomatu korzystanie to jest frajda Drogi Panie!
Chce polecać to każdemu siostrze, cioci, znajomemu!

8024
Paczkomaty są niczym kwiaty. Żòłte jak żonkile.
Paczkomaty obok mojej chaty, wiem co, kiedy i za ile. ;)

3586 
Paczkomaty mają zdecydowanie lepszy humor niż panie na poczcie. Ponadto szybkie przesyłki ale przede wszystkim dowolne godziny odbioru paczki i brak kolejek.

6072
Ponieważ są dostępne jak idealna kochanka .....24h na dobę :-) .......i niczego nie chcą w zamian!

3938
Już Mikołaj przeciążony - prezentami zawalony! Sanie ledwie się trzymają, śruby trzeszczą i zgrzytają. Daj odetchnąć więc Świętemu, zamów - odbierz już samemu! Czy to paczka mała, duża - Paczkomatu to nie wzrusza! Podejdź szybko i wpisz kod - ciesz się potem cały rok !! :)

0459
Bo pracuje poza miejscem zamieszkania i nigdy nie manie w domu gdy przyjeżdża kurier a żeby nie stać na poczcie przynajmniej godzinę to wstaję w sobotę o 7 rano. Z paczkomatem jest inaczej dostaje smsa i juz wiem że mogę odebrać w dogodnej dla mnie chwili.

1017
Bo mój listonosz jest zawsze naburmuszony i strzela fochy jak jakaś księżniczka. O ile w ogóle dostarczy moje przesyłaki. A sms-y od ekipy paczkomatu zawsze wprawiają mnie w dobry humor. Tak, że nawet polubiłam śledzie czekając na moje niecierpliwe, rozkapryszone paczuchy. Chapeau bas paczkomatowa ekipo! Kto by pomyślał, że taka zwykła rzecz, a zawsze powoduje uśmiech:D:D:D Dzięki!

0722
Korzystanie z paczkomatów weszło mi już w krew-jest łatwe i przyjemne, nie trzeba czekac na kuriera, ani stać w kolejce na poczcie. Sam wybieram najlepszy moment kiedy mogę odebrać paczkę. Żona jest zadowolona, że mam dodatkowy spacer w drodze z pracy, żebym nie nabrał za dużo zimowego brzucha;)

7441
Bo paczkomaty są jak F16. Z zawrotną prędkością docierają do celu i jeszcze szybciej je odbieram.

6382
Po odbiór paczek jeżdżę razem z Bratem,taka już tradycja.Za pierwszym razem jak odbierałam paczkę, rozbawił mnie napis"sory, drukareczka sfiksowała" ;) Lubimy korzystać z paczomatów, ponieważ,są żółte jak Kurczaki i paczkomat do Nas mówi i jest blisko domu.Nie trzeba czekać na listonosza.A dostarczane przesyłki są w idealnym stanie.Pewnie gdybym próbowała sama siebie wysłać skorzystałabym z Paczkomatu bo wiem ze dotarła bym szybko i bezpiecznie, ale czy zmieściła bym się do skrytki?

8657
Paczkomaty zrewolucjonizowały formę zakupów przez internet. Klient jest teraz niezależny od kuriera i godzin otwarcia sklepu... a ja lubię być niezależny. Dodatkowo łatwiej kupuje się prezenty dla domowników. Zawsze stresowałem się, że przyniosą paczkę, kiedy będzie w domu osoba, której zamówiłem upominek. Teraz jestem pewien, że wszystko będzie odpakowane dopiero pod choinką. Mniej stresu, więcej swobody.

0293
Paczkomatów cały kraj, tuż pod nosem to jest RAJ!

1424
- bo są rewolucją
- bo paczka czeka na mnie a nie ja na nią
- bo cenię swój czas
- bo jest godzina 22:30, a ja mogłem odebrać paczkę
- bo "kolejka" przy paczkomacie oznacza 1 osobę odbierającą przedmiot (więcej nie spotkałem)
- bo mój odbiór paczki trwał 42 sek.
- bo od momentu otrzymania wiadomości o paczce do powrotu z paczką do domu minęło 29 minut (i tak długo, bo zwlekałem z wyjściem :P )
- bo są tanie -bo się na nich nie przejechałem
- bo czekać to mogę na Narzeczoną a nie na paczkę :)

2509
Ciągnie mnie do żółtego :)

3895
Lubię korzystać z Paczkomatów, bo bardzo fajnie obsługuję się automat. Nagle otwiera się jedna ze skrzynek, a ja mogę odebrać swój skarb. Przy okazji bardzo miły Pan z Paczkomatu podaję mi instrukcje.

7017
Są mniej zrzędliwe niż obsługa poczty, nie zaczepiają mnie w kolejce, nie mają dlugopisu na sznurku, który plami palce, nie wymagają żeby pamiętać o dokumentach tożsamości i kwitku, nie wściubiają nosa w etykietę "a skąd to teraz paczuszka przyszła?", krótko mówiąc łatwo i przyjemnie.

4354
Paczkomaty są dla mnie meeega pomocnym rozwiązaniem:) Bez problemu w każdej chwili mogę odebrać paczuszkę, o której nie każdy powinien wiedzieć...

2233
Oszczędzają mi czas i nie muszę już irytować się pocztową kolejką smutnych ludzi..."A może kupi Pan jeszcze gazetkę?"...tego też mi oszczędza...

2050
Lubię korzystać z Paczkomatów ponieważ to taka poczta XXI wieku. Bez pośredników czyli listonosza i kuriera można nadać i odebrać przesyłkę. Najbardziej cieszy mnie to, że jest usytuowany koło sklepu w którym robię zakupy, a odbioru paczki mogę dokonać w dowolnym czasie przy okazji buszowania po sklepie. Nie czekam, nie stresuje się , nie wyglądam przez okna prostu jadę i ją odbieram . W tak zabieganym świecie to najlepsze rozwiązanie.