Wyniki konkursu „Bohater Marki”

W ostatnim konkursie pytaliśmy Was o to, jaka postać (fikcyjna lub realna) mogłaby reklamować Paczkomaty. Pytanie to wiąże się bezpośrednio z ważnym dla nas wydarzeniem - już wkrótce przedstawimy Wam postać, która stanie się bohaterem naszej marki.
Wyniki konkursu „Bohater Marki”

Tymczasem przedstawiamy listę zwycięzców naszego konkursu! Największym "wzięciem" cieszyły się Minionki, Struś Pędziwiatr, SpongeBob, Listonosz Pat, ale i również... Hobbity, Harry Potter, The Flash, a nawet Kubuś Puchatek i Pszczółka Maja!

Niektóre z uzasadnień Waszych wyborów zupełnie nas rozbroiły i długo zastanawialiśmy się nad odpowiedziami, które przejawiały największą dozę kreatywności.

Żałujemy jednocześnie, że postaci takie jak Popek, Spejson czy Andrzej Duda - choć zostali wymienieni - nie doczekali się rozwinięcia w uzasadnieniu. Bez wątpienia są to bowiem bohaterowie perspektywiczni.

Nie przedłużajmy. Bony na zakupy o wartości 100 zł w sklepie X-KOM.pl wędrują do:

Mirosława, który przypomniał nam wspaniałą postać stworzoną przez Hannę Januszewską.

"Pyza na polskich dróżkach" z bajki Hanny Januszewskiej w ilustracji Adama Kiliana. Wędrówki rezolutnej Pyzy bawiły i uczyły wiele pokoleń„ Polaków. Dzięki jej fascynującym przygodom, czasem zabawnym, a czasem strasznym, można poznać różne zakątki Polski: lokalne tradycje, krajobrazy, kulturę regionów, stroje i zwyczaje mieszkańców całego kraju. Pyza wędruje niestrudzenie (wypełnia 100% normy) i odwiedza Paczkomaty (regionalne): krakowskie, śląskie,

kaszubskie, poznańskie, podlaskie itd.

Tomka, który wytknął nam niesłowność:

Pinokio - bo często kłamiecie. Piszecie, że paczka będzie w ciągu 1-2 dni, a prawie zawsze jest wcześniej :)

Nina, która podobnie jak my, czytała Karla Maya:

Indianin APACZ! Przecież każdy wie, że pierwsze Paczkomaty powstały wśród ludu Apaczów. Kiedyś jeden do drugiego powiedział‚ "Apacz-komaty znasz?" i zaczęli zostawiać sobie futra, pióra i tytoń„ w zamykanych namiotach TIPI. Od tego się wszystko zaczęło...

Tomasza Herbu Zielona Pietruszka:

Oczywiście, że tajemniczy Don Pedro, szpieg z Krainy Deszczowców. Za każdym razem, gdy ktoś odbierze paczkę, na ekranie pojawiałaby się jego postać a z głośników było by słychać jego głos "Karramba! Znowu tak szybko odbierają… te paczki."

Jana, który postawił na elegancką klasykę:

Kruk, np. z tabletem/smartfonem - połączenie nowoczesności z legendarnym motywem wysyłania poczty „krukiem”. Dołączyć mógłby też Orzeł, jako symbol sprawności, lojalności i bezpieczeństwa w transporcie. 

Tamary, która potrafiła rozśmieszyć nam jednym krótkim zdaniem:

Al Paczkino. Wyobraźcie sobie tylko remake filmu "Zapach koperty".

Jakuba, który, hm - sami przeczytajcie:

Maskotka elektron - w zjawisku tunelowania cząstka pokonuje barierę potencjału (przestrzeni-odległości), pomimo że nie posiada sama dostatecznej energii na przejście tej bariery, znajdując się "w mgnieniu oka" w drugim miejscu, skąd prosta alegoria do paczek, które zostawione w jednym miejscu zaraz może być odebrane w drugim.

Wojciecha, który pozamiatał zdaniem "sprawiedliwy jak sms z kodem odbioru":

Tylko Conan. Prawdziwy skurczybyk od zadań niemożliwych. Szlachetny jak Paczkomat, silny jak dostawca, sprawiedliwy jak sms z kodem odbioru. Zanim powstał‚ wszechświat zrodził‚ się już Conan. Nie ma mocarniejszego, bardziej epickiego i męskiego bohatera od niego. Conan to czysta siła, energia, moc i heroizm. Jest ikoną siły i mocy. Idzie na całość, bo Conana nikt nie pokonał, nie powstrzymał‚ i nie zdradził. Wykuto go w srogich bojach, morderczych treningach i chłodnym traktowaniu.

Elżbiety, która pomyślała o swojej rodzinie:

Moja Córka - zabiegana matka 3-latki, instruktorka fitness - między jednym a drugim treningiem, z dzieckiem "na barana" i zakupami w ręku. Dzięki PACZKOMATOWI przy domu odbiera moje przesyłki i nie ma problemu z czekaniem na kuriera :-)

Justyny, która postawiła na siłę:

Robert Burneika (Hardkorowy Koksu), ponieważ mógłby codziennie pakować, bez względu na porę dnia i nocy.

 

Tablet Lenovo IdeaTab A3500L trafia zaś do...

Justyny, która jako jedna z nielicznych wpadła na pomysł wymyślenia zupełnie nowej postaci. Dodajmy, że o wyjątkowo pociesznej nazwie!

Trzeba Ci paczki? Oto Trzepaczka! Od Szczawnicy aż po Hel, paczka ma ten jeden cel, dotrzeć tam gdzie tylko może, w tym Trzepaczka nam pomoże!

Zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo.