Wyniki konkursu „Bohater Marki”

Wyniki konkursu „Bohater Marki”

22 Lipca 2015

Wpis archiwalny

[Wpis archiwalny]

Tymczasem przedstawiamy listę zwycięzców naszego konkursu! Największym "wzięciem" cieszyły się Minionki, Struś Pędziwiatr, SpongeBob, Listonosz Pat, ale i również... Hobbity, Harry Potter, The Flash, a nawet Kubuś Puchatek i Pszczółka Maja!

Niektóre z uzasadnień Waszych wyborów zupełnie nas rozbroiły i długo zastanawialiśmy się nad odpowiedziami, które przejawiały największą dozę kreatywności.

Żałujemy jednocześnie, że postaci takie jak Popek, Spejson czy Andrzej Duda - choć zostali wymienieni - nie doczekali się rozwinięcia w uzasadnieniu. Bez wątpienia są to bowiem bohaterowie perspektywiczni.

Nie przedłużajmy. Bony na zakupy o wartości 100 zł w sklepie X-KOM.pl wędrują do:

Mirosława, który przypomniał nam wspaniałą postać stworzoną przez Hannę Januszewską.

"Pyza na polskich dróżkach" z bajki Hanny Januszewskiej w ilustracji Adama Kiliana. Wędrówki rezolutnej Pyzy bawiły i uczyły wiele pokoleń„ Polaków. Dzięki jej fascynującym przygodom, czasem zabawnym, a czasem strasznym, można poznać różne zakątki Polski: lokalne tradycje, krajobrazy, kulturę regionów, stroje i zwyczaje mieszkańców całego kraju. Pyza wędruje niestrudzenie (wypełnia 100% normy) i odwiedza Paczkomaty (regionalne): krakowskie, śląskie,

kaszubskie, poznańskie, podlaskie itd.

Tomka, który wytknął nam niesłowność:

Pinokio - bo często kłamiecie. Piszecie, że paczka będzie w ciągu 1-2 dni, a prawie zawsze jest wcześniej :)

Nina, która podobnie jak my, czytała Karla Maya:

Indianin APACZ! Przecież każdy wie, że pierwsze Paczkomaty powstały wśród ludu Apaczów. Kiedyś jeden do drugiego powiedział‚ "Apacz-komaty znasz?" i zaczęli zostawiać sobie futra, pióra i tytoń„ w zamykanych namiotach TIPI. Od tego się wszystko zaczęło...

Tomasza Herbu Zielona Pietruszka:

Oczywiście, że tajemniczy Don Pedro, szpieg z Krainy Deszczowców. Za każdym razem, gdy ktoś odbierze paczkę, na ekranie pojawiałaby się jego postać a z głośników było by słychać jego głos "Karramba! Znowu tak szybko odbierają… te paczki."

Jana, który postawił na elegancką klasykę:

Kruk, np. z tabletem/smartfonem - połączenie nowoczesności z legendarnym motywem wysyłania poczty „krukiem”. Dołączyć mógłby też Orzeł, jako symbol sprawności, lojalności i bezpieczeństwa w transporcie. 

Tamary, która potrafiła rozśmieszyć nam jednym krótkim zdaniem:

Al Paczkino. Wyobraźcie sobie tylko remake filmu "Zapach koperty".

Jakuba, który, hm - sami przeczytajcie:

Maskotka elektron - w zjawisku tunelowania cząstka pokonuje barierę potencjału (przestrzeni-odległości), pomimo że nie posiada sama dostatecznej energii na przejście tej bariery, znajdując się "w mgnieniu oka" w drugim miejscu, skąd prosta alegoria do paczek, które zostawione w jednym miejscu zaraz może być odebrane w drugim.

Wojciecha, który pozamiatał zdaniem "sprawiedliwy jak sms z kodem odbioru":

Tylko Conan. Prawdziwy skurczybyk od zadań niemożliwych. Szlachetny jak Paczkomat, silny jak dostawca, sprawiedliwy jak sms z kodem odbioru. Zanim powstał‚ wszechświat zrodził‚ się już Conan. Nie ma mocarniejszego, bardziej epickiego i męskiego bohatera od niego. Conan to czysta siła, energia, moc i heroizm. Jest ikoną siły i mocy. Idzie na całość, bo Conana nikt nie pokonał, nie powstrzymał‚ i nie zdradził. Wykuto go w srogich bojach, morderczych treningach i chłodnym traktowaniu.

Elżbiety, która pomyślała o swojej rodzinie:

Moja Córka - zabiegana matka 3-latki, instruktorka fitness - między jednym a drugim treningiem, z dzieckiem "na barana" i zakupami w ręku. Dzięki PACZKOMATOWI przy domu odbiera moje przesyłki i nie ma problemu z czekaniem na kuriera :-)

Justyny, która postawiła na siłę:

Robert Burneika (Hardkorowy Koksu), ponieważ mógłby codziennie pakować, bez względu na porę dnia i nocy.

 

Tablet Lenovo IdeaTab A3500L trafia zaś do...

Justyny, która jako jedna z nielicznych wpadła na pomysł wymyślenia zupełnie nowej postaci. Dodajmy, że o wyjątkowo pociesznej nazwie!

Trzeba Ci paczki? Oto Trzepaczka! Od Szczawnicy aż po Hel, paczka ma ten jeden cel, dotrzeć tam gdzie tylko może, w tym Trzepaczka nam pomoże!

Zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo.